Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik animációs film lehet...

Melyik animációs film lehet ez =)?

Figyelt kérdés

Üdv!


Régebben (4 éve)

Láttam egy mesét ami eléggé letargikus volt, de viccel, illetve tanulságos, csak néhány részletre emlékszem belőle, azokat most leírnám, és ha valaki tudja, kérem írja meg a címét.


Egy gyerekről szól akik egy elég lepukkant házban élnek a nagymamájával, egy metró felüljáró mellett, a gyereknek van egy kutyája is, később a városba mennek, ott bonyodalmakat okoznak, a maffia elkezdi üldözni őket, de a nagymama lerázza mindet, később meg egy alagútba megy a fiú, ott meg egy férfi dinamittal fogja a békákat, és a hajléktalanok meg zenekart csinálnak a kacatokból :)


Nagyon aranyos kis mese, ez tükrözi azt, hogy nem feltétlenül kell megszólalni egy mesében ahhoz, hogy az jó legyen.


Előre is köszönöm, nem kell nevetni :))



2012. dec. 2. 02:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Belleville randevú - Francia rémes. Gyönyörű film. Ha már így benne vagy, megnézheted a rendező újabb rajzfilmjét, az Illuzionistát is, az is majdnem ennyire tökéletes :)
2012. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, én most találtam meg :) Meg az illuzionistát is megnézem majd :)


Köszönöm! :)

2012. dec. 2. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!