Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van itt olyan aki volt már a...

Van itt olyan aki volt már a Gyanú árnyékában c. sorozat szereplőválogatásán? Ha igen, elnondaná hogy mi történik ott, mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Én is megyek és nagyon izgulok miatta.

2012. nov. 27. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Bemész.Leellenőrzik,hogy van e idegesítő tájszólásod,vagy hogy tudsz e úgy kiabálni ,mint egy piaci kofa vagy az ócskavasas.Aztán megkérdezik ,hogy van e közöd a színészkedéshez.Annál jobb minél kevesebb,mert oda csak olyan embereket vesznek fel akinek a színészethez semmi huzalma,csak az ugatáshoz.Nem járatnám le magam ,ez egy Maunika show v3.
2012. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
89%
Én is megyek! Szerintem ez egy nagyon jó műsor és egyáltalán nem ciki benne szerepelni. Igazából nem rólad van szó és a sztorik is nagyon jók.
2012. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Én csütörtökön megyek, és nagyon kíváncsi vagyok :)


Nekem annyit mondtak, hogy lesz egy szituációs gyakorlat, ahol mérgesnek kell lenni.


Holnapután este megírom az élménybeszámolóm.

2012. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!