Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A DIGI levette a Discovery-t...

A DIGI levette a Discovery-t végleg?

Figyelt kérdés
Tudjuk hogy a legkedvesebb csatornát az Comedy Central-t már levették, most hogy ezt is levették ahol csak pozitív dolgok mentek mint pl. Autókereskedők, Dynamo, Licitvadászok amik izgalmasak és egyben mosolyt csal az ember arcára, most már csak ezek a negatív sz*r f*s műsoron vannak már a DIGI-n mint pl. History Channel, Investigation, stb. ahol csak az megy hogyan gyilkolták meg ezt meg mi történt a szaros római időkben, meg a többi f*s mint a PAX. Mire volt ez jó?
2012. nov. 24. 12:56
 1/7 A kérdező kommentje:

"A DIGI azzal védekezik, hogy árat kellett volna emelnie, ha marad a csatorna, a Discovery viszont állítja, nem kért több pénzt."


Ugyan minek hazudna egy több milliárd dolláros cég egy ilyen kis ratyi kapzsi kis csóri "DIGI" szolgáltatóról? Kérlek ..szánalmas ez a DIGI.

2012. nov. 24. 12:58
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk min. 5 éve van digi, de Comedy Central pl sose volt, unokatesómékkal egy helyen lakunk és nekik több csatorna van mint nekünk ugyanabban a csomagban xD :S nekem az nem tetszett mikor egyszercsak eltűnt a NatGeo, most meg a Discoveryt is leakarják venni?!
2012. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Te komolyan úgy érzed hogy ide kellet hogy irj?
2012. nov. 25. 19:37
 4/7 anonim válasza:
Mi is DIGI-sek vagyunk, nem hiszem el:@@
2012. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1% Haha, micsoda hazug kis g*cik, nevetek a szánalomtól, hazudni nem tudnak, mikor még volt Discovery a statisztikák alapján (3-4 hónappal ezelött) még a népesség 68% a nézte a Discovery Channel-t. Úristen miért kell ezt csinálni?...
2012. dec. 2. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is DIGIs vagyok és azt hittem kb. másfél évvel ezelőtt hogy a digi lenyomja a upc-t, de ha így halad ez pontosan fordítva fog megtörténni.
2012. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!