Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem hiszem el, a digi tv...

Nem hiszem el, a digi tv elvette a régi discivery chanelt is?

Figyelt kérdés

A több már nincs,azokat is néztem,de a bunkók a régit is elvették?

Ilyen s.ar digi csatornákat löktek a helyükre!


2012. nov. 20. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a History van helyette


[link]

2012. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

rohad parasztok, én is csak eszt az egyet csatornát néztem -.- de remélem visszarakják majd egy szép napon :(

de aszt nem értem miért nem eszt a sok s*ar értelmetlen adót veszik ell pl a pax, duck tv mezzo és akkor kitudnák fizetni vagy megegyezni szánalmasak

2012. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja meg gagyi nóta tv!

Értelmetlen,átfogok menni más kábeltévéhez!

2012. nov. 21. 15:47
 4/9 anonim válasza:
Nekem T-Home van,és teljesen meg vagyok elégedve.4ezer valahányszáz ft-ért rengeteg csatornám van.Köztük minden,ami kell.Discovery,Nat geo,Nag geo Wild,ID és minden ami jó.Ez nem a reklám helye,de szerintem megéri szolgáltatót váltani!Szomszédoméknak digi van,és ők is mondták,hogy mindig elvesznek valami értelmeset,és már alig van néznivalójuk.
2012. nov. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

olyan kéne amiben 6000 ezerért telcsi net tv is benne van!

És a normális csatornák discoverik stb!

Lehet,hogy átfogok menni,mert ez nagyon gagyi!

Ezeket nézik az emberek a legtöbbet!

2012. nov. 23. 02:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ezek az új digi csatornák jobban tetszenek.FŐleg a Life.Ismerjétek meg a csatornákat aztán utána fikázzatok. A TLC-t is kivették 2 éve de visszarakták most nemrég. Mondjuk a paxot megértem,talán a mezzot is(de ott is van jó) multkor a Müpából közvetitett a Mezzo csatorna!!! A kacsa tv meg a lányom (2.5 éves) kedvence. Én inkább az állandó sorrend modosítgatások miatt vagyok ki...
2012. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és a nóta tv nem olyan rossz ám... este meg du tök jó retro zenék vannak(mulatóst én se szeretem) 27N utolsó voltam
2012. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem nagyon irritál,hogy önkényesen,egyoldalúan változtatják a csatornákat...Az meg,hogy elveszik a jó csatornákat....

Nekem az ID volt az egyik kedvencem,már az sincs...szétnézek az upc-nél,és lehet,átállok...Ezzel a paraszt bagázzsal nem kell nekem szerződés!!

2012. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ne is mond nekem is az ID volt a kedvenc meg a tlc megyek veled a upc-hez ennyi!
2012. dec. 1. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!