Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol lehet megnézni a Voice-ban...

Hol lehet megnézni a Voice-ban a televíziós selejtezőkben "elvérzett" tehetségjelöltek nevét?

Figyelt kérdés

Azoknak a nevére vagyok kíváncsi,akiket mutatott a televízió,tehát nyilván eljutottak egy szintre a Voice-ban(nem az összes versenyzőt mutatja a tévé), de nem fordultak meg utána a zsűri tagjai. Na őket hol találom meg?


Fontos és sürgős!



2012. nov. 16. 21:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos, és sürgős... az összes ilyen ember nevére szükségem lenne...
2012. nov. 16. 21:25
 2/7 A kérdező kommentje:
Még mindig fontos...!
2012. nov. 16. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem írj a Tv2-nek.

Miért akarod tudni a neveiket? :)

2012. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert voltak közöttük nagyon jók, újságíró vagyok és szeretnék velük interjút készíteni. Egy portálnál vagyok újságíró,ami sztárokkal(és feltörekvő énekesekkel) foglalkozik, ha érdekel, privátban írok linket is...

a feltörekvő énekesek kategóriába pedig az összes felvillantott énekes beleférne,aki a 4 selejtezőkörben akár csak egy pillanatig is szerepelt...(nem azokról beszélek,akiket 2 mp alatt leállítottak,hanem most, itt a végén akiknél sajnálkoztak, hogy istenem, de kár hogy nincs több hely...meg Caramel ugye várta a nagy csodát...)

2012. nov. 16. 23:30
 5/7 A kérdező kommentje:

5-öt közülük megtaláltam,

Sudár Anita

Győrfi Katalin

Lábas Viktória

Mráz Anita

Kis Boglárka

2012. nov. 16. 23:39
 6/7 A kérdező kommentje:
A többi hol van?
2012. nov. 17. 23:16
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt az egy videót találtam... hol a többi hasonló tehetséges sztárjelölt?

2012. nov. 18. 15:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!