Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Topmodell leszek. Szokta...

Topmodell leszek. Szokta valaki nézni?

Figyelt kérdés
Én szeretem. Persze nem akarok modell lenni, csak érdekes hogy milyen pózban, milyen ruhában fotózzák le az aktuális csajokat. És a vitákon is jókat nevetek. :)
2009. aug. 14. 12:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Én csak az előző évadtól kezdtem nézni amikor Naima nyert(neki szurkoltam,mert ő volt a legszimpatikusabb)A mostaniban is van 1-2 lány akinek örülnék ha kiesne(sajnos a neveket nem nagyon jegyzem meg,de aki nézni azt tudja,hogy kire gondolok.Szóval az a lány jól lenne ha kiesne aki ellopta a másik titkát.."Félek a sötétben,ezért égve hagyom a villanyt"..)Rövid barna hajú...A legszimpatikusabb Nicole,de szerintem ő ki fog esni...
2009. aug. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Azért eléggé meglepett, hogy Janice és Tyra az egyik adásban smároltak, sőt Janice az egyik topmodellt is lesmárolta.. Látta valaki?

Hihetetlen milyen emberek vannak..:D

2009. aug. 15. 10:33
 13/15 anonim ***** válasza:
Nicole fog nyerni :)
2009. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is szoktam nézni, engem a divat érdekel nem a modellkedés ,bár ezek már csak ismétlések!:) De, sokat megtudok a modellek életéről meg ilyenek! Nekem a kedvencem Naima, nagyon szép és inteligens lány!
2009. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja,Janice az egy állat:-) És J.Alexander transfestita+homo
2009. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!