Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is ronda a barátok...

Szerintetek is ronda a barátok köztben Balázs?

Figyelt kérdés
az a haj meg az a ruha+ a szerepe..rohadtul nem illik hozzá egyik se..
2012. nov. 9. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Apja fia = forog a gyomrom, amióta így néz ki.
2012. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A leg pitiánerebb dolognak tartom azt, amikor valaki , a másik ember kinézetén élcelődik. Szánalmas vagy.
2012. nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

- ne téveszd össze a való életet a tv-ben látott, megrendezett "szórakoztató" műsorral

- az másik dolog, hogy a srác nagyon jól játsza a szerepét, igen élethűen tudja előadni az "utálatost".


Akkor most hol van itt az élcelődés, hol van itt az utálni-való viselkedés részünkről, amikor mindenki tudja, hogy egy olyan műsorról (nevezhetnénk filmnek, színdarabnak is) van szó, melyben szinészek alakítják, jelenítik meg az írók, rendezők által kitalált személyeket.

2012. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt: "Szerintetek is ronda a barátok köztben Balázs?"
2012. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de sokáig normálisan nézett ki most meg...
2012. nov. 9. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:

... most pedig:

fényesre nyalt frizura, seprűnyelet nyelt testtartás, és Puskin Anyeginjéből a jellegzetes orosz ing.

Valami borzalom.

De a gyerek jól játszik.

2012. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az furcsa, hogy hirtelen 180 fokos fordulatot vett a karaktere. Eddig az a becsületes kedves fiú volt. És igen, az az ing borzalmas, mindig olyat adnak rá, meg a frizura is szörnyű. Kitalálhattak volna valami mást neki, mert idegesítő.
2012. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem fejre nem ronda, engem egyedül a stílusa irritál.
2012. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, ha valóban teljesen olyan akar lenni, mint az apja, akkor még tanulnia kell az álszent, behízelgő modort, stílust, amivel meg tudja téveszteni azokat, akiket később át akar verni.

:))))))

2012. nov. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!