Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért volt tegnap (08.12-én)...

Miért volt tegnap (08.12-én) régebbi rész a Szellemekkel suttogó c. sorozatban?

Figyelt kérdés

Már nagyon vártam, hogy újra nézhessem a sorozat következő részét, erre a 66. rész helyett a 23. részt adták le, és nem értem, hogy miért!!??

Köszi a segítséget


2009. aug. 13. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt énis kérdezhetném, bár megtudtam h kinek az árnyéka hiányzik, de kíváncsi lettem volna rá, hogy hogyan lesz körülfogva ...

:@

2009. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az árnyékkal semmit sem foglalkoznak a negyedik évadban, egy nagy fos az egész, úgy ahogy van....
2009. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért adnak régebbi részeket, mert nyáron csak ismétlések vannak.
2009. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig is nyár volt és mégis voltak új részek is....

ezért nem értem.

de köszi, hogy írtatok

2009. aug. 21. 17:09
 5/5 .Léna. válasza:

tudom h ez már nagyon -nagyon régi kérdés ,de én leragadtam annál a válasznál h semmit sem foglalkoznak a 4.ben az árnyékkal...

de am meg volt az értelme ,csak bonyolult ,és tényleg konkrétan nem foglalkoznak vele ,én sem először jöttem rá :/ ,de az volt az értelme h jelezzék Melinda-nak Jim halálát.

2011. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!