Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Playback volt az X-Faktorban...

Playback volt az X-Faktorban Majkáék száma?

Figyelt kérdés

hali.

szerintem nem! vagy legalábbis akkor minden remekül el volt játszva.

viszont mások azt mondják hogy az volt, mivel amikor az ő számuk volt nem volt kint az ÉLŐ kiírás az RTL logó alatt, viszont előtte és ahogy a számnak vége lett, bejött Nóri kilett téve.

ez véletlen?

vagy tényleg playback?

indoklást is kérek

nomrális válaszokat kérek

köszi!



2012. nov. 4. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem playback volt, mivel néha látszott, hogy elcsúszik a tátogás és az ének.
2012. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a plusz prdoukció a faktorban mindig is playback volt és az is marad.
2012. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenki alá kérés nélkül benyomják a playbacket. Egyik kedvenc énekesem egyszer volt vendégfellépő az X-faktorban, és ő annyira erőlködött, hogy elnyomja ami a háttérből szól, egyem meg<3 Ő amúgy élőben sokkal jobb mint a lemezeken<3 :)) Van, aki meg úgy törődik bele, hogy azt mondják, hogy playback, hogy "na jó, legalább nem lesz lebőgés" De amúgy jajmá, van az a dal, amit sokan szoktak énekelni, na annak a magyar változata alá is benyomták a playbacket, mintha a mieink nem tudnának énekelni -.-" , pedig elég jól tudnak!! <3 <3 Privátban megmondom, melyik az a dal, akit érdekel.
2012. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok:)

"élőben sokkal jobb mint a lemezeken"

ezt elírtam, nem sokkal jobb, mert ami a lemezeken van, azért az is eléggé profi:)) <3 <3

2012. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak négy sor!

'Kicsikét szűk a nadrág nekem,

Hobbitfalva volt a lakhelyem,

nem látom tisztán a Gollamot,

lehet, hogy ebbe én ma még belehalok!"

2012. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De én nem Majkára gondoltam:)

<3 Ákosra:) / Fénybe nézz:)

2012. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
lesz@rom Ákost meg a gollamodat is...
2012. nov. 15. 14:48
 8/10 anonim ***** válasza:
:S :P
2012. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyes fellépéseket felvesznek előre, ilyenkor leveszik az ÉLŐ feliratot.
2019. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként egyes műsorokban kötelező playbackelni,mert nem vállalják a kockázatot, hogy esetleg most nem olyan jól énekel az illető, vagy nincs is kellő felszereltségük egy élő koncerthez. Az ilyen riportműsorokban, amikor a kanapé előtt énekelget a rocksztár, sokszor így van. Még a legnagyobbakkal is csináltatták ezt, pl. a Top of the Popsban vagy más showműsorokban, talán Ellennél is, kivéve, ha akusztikus. Tudtad, hogy az unplugged műfaj annak idején azért indult el, mert az MTV díjátadóján a Bon Jovi nem akart playbackelni, és inkább akusztikusan adták elő a saját dalaikat, átdolgozva.
2019. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!