Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki emlékszik a Cartoon Network...

Ki emlékszik a Cartoon Network-re?

Figyelt kérdés
Nekem régen meg most is az egyik kedvenc csatornám. Na de van itt egy bökkenő, még pedig az hogy: Valamilyen módon 2011 valamelyik hónapjában Nickelodeon.channel megy helyette. Én nem szeretném a Nickelodeon-t nézni. Én a Cartoon Network-ot akarom nézni!!!!! Az elején benne volt a TV-műsor csomagban de akkor megkellett venni ezt a csatornát. Mi meg is vettük emlékszem mióta megszülettem azt a csatornát szoktam nézni. Még nagyon régen mikor 3.-os 4. -es lehettem. (Ne kérdezd hogy most hányadikos vagyok hogy engem ez a csatorna még érdekel.) Hallottam sok "helyen" hogy megint megkell venni. És azt hol? ez a kérdés vagy hogyan vagy TV-n? mert én nem találom TV-n. Ha valaki tudja hogy milyen oldalon lehet megint megvenni a csatornát vagy hozzáhasonlót akkor kérem írja le. Mert nagyon szeretném nézni.
2012. nov. 4. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen csatornacsomagotok van. Például, ha jól tudom, akkor a T-Home csatornakínálatában már nem szerepel egy ideje a CN, helyette a Nickelodeon és a Megamax megy.


Ilyen kérdések tisztázására meg kell nézni, hogy a TV csomag, amit bekötöttek nálatok, milyen csatornákat tartalmaz. Ha a CN nincs köztük, akkor lehet, hogy egy drágább csomagot kell megrendelni.


Ha még a drágább csomag kínálatában sincs benne a CN, akkor nincs mit tenni, olyan szolgáltatóra kell váltani, amelyiknek a csomagjaiban már benne van. Csak ez sajnos igen nehézkes.

2012. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!