Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lett a Gyanú Árnyékában vége?

Mi lett a Gyanú Árnyékában vége?

Figyelt kérdés
Odáig láttam, hogy az anyuka bemutatta fiatal csávóját a lányának, és ne a ki nagyon ellenszenves. Most a végén annyit hallottam, hogy a pasit megölte valami Kamilla. Ő ki volt, és miért tette ezt? Mi volt a sztori egyáltalán? Köszi!
2012. okt. 31. 18:21
 1/4 Csenge88 válasza:
rtlmost.hu a gyanu arnyekaban...ott nezd meg:) ha lusta vagy, elmeselem:)
2012. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végül kiderült ,hogy nem az anyja volt, hanem egy másik nő, aki féltékeny volt rá csak rá akarta terelni a gyanút. Amúgy se füle se farka az egész történetnek nagyon gyengére sikerült.
2012. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csenge88 válasza:
ez a resz igen:) nekem mostanig az a kedvencem, amikor alberlok koltoznek az udvar vegi hazba:)
2012. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annak lehet valóságalapja is, hiszen van ilyen ,hogy a bérlőket nem lehet kirakni akkor se ha nem fizetnek.
2012. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!