Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Oláh Gergő a kedvencem, az x...

Oláh Gergő a kedvencem, az x faktorban ő fog nyerni, csak nem értem hogy pl azt hogy honnan tud angolul, vagy így szimplán be lehet tanulni számokat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 02:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, gyanúsan jó a kiejtése. Nekem is ez nem fér bele a sztorijába. Nem azt mondom hogy nem lehet, csak azt hogy nem sanszos.
2012. okt. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Először is suliban biztos tanult. Másodszor, ha már nagyon rég óta sokat énekel, és ilyenek hallgat, akkor az belé ivódik.
2012. okt. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van hozzá érzéke. Gondolom suliban is ment neki,meg ez olyan tényleg,hogy hajlamos rá,akkor ez nem okoz gondot.

Remélem,sokáig eljut,én drukkolok neki.:)

2012. okt. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy idegen nyelv jó kiejtéséhez elsősorban jó hallás kell. Neki pedig ez ugye meg van.
2012. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen ezen én is gondolkoztam, hogy mennyire jól megy neki az angol, a kiejtés meg egyáltalán h tud angolul, mert egy külföldi dalt csak akkor tudsz hitelesen elő adni, ha érted is h miről szól, ő pedig tudja és hát meglepődtem h ennyire jól.Am nagyon király hangja van:)
2012. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok neki, örülök, hogy bekerült, és nem ejtette a Geszti ki úgy, mint az Ekanem Bálinot, pedig neki is ott lenne a helye.
2012. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,valóban nem fér bele a "szegény fiú sorsa"storyba az ilyenfajta angol tudás de mindegy,jó és kész.
2012. okt. 8. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:
fszes végzettsége van tudtommal,simán tanulhatott angolt.
2012. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ne gondolkozzatok ennyit ezen :D inkább hallgassátok :DD

http://www.youtube.com/watch?v=FLxeyFQuc-U

2012. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó hallása van, egyértelmű, hogy jól ejti ki az angol szavakat is, hangsúlyok a megfelelő szótagon, magánhangzók angolosan ejtve. Suliban biztos tanult angolt amúgy, és egyszer egy versenyt megnyert, akkor az egyik díj nyelvtanfolyam volt.

[link]

2012. okt. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!