Normális ez így?

Figyelt kérdés

Ma volt október 6-ai műsor a suliban. A helyi TV is jött anyagot készíteni a műsorról, amit még ma leadtak a helyi TV híradójában. Az igazgatóhelyettes beszédéből és a többi emberből pár másodperces schnittek (vágások) látszódtak, a leghosszabb a katonák bevonulása volt. Készítettek a 'közönségről' is felvételt, nyilván mindenkit mutattak, de az ismerősöm is mondta, hogy engem túl sokáig mutattak (minimum fél percig).


Aztán rám írt egy ott dolgozó ismerősöm, megkapta az anyagot az műsorról, látta, hogy ott vagyok, még mindig szép vagyok, és karakteres arcom van, stb.


Idegesített, hogy a bamba fejemet mutatták a TV-ben 'sokáig'. Majd' leragadt a szemem, látszott, mennyire 'átszellemülten' figyeltem a műsort.


Kellemetlenül érzem magam e miatt, és égőnek tartom. Miért csinálta ezt az ismerősöm?



2012. okt. 5. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy nagyon jól nézel ki vagy nagyon nem,és ezért maradt rajtad sokáig a kamera,de ezt így láthatlanban nem tudhatom biztosra.De az is lehet,hogy az ismerősöd azt hitte,hogy te ennek örülnél.
2012. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!