Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek sem jön be az RTL?

Nektek sem jön be az RTL?

Figyelt kérdés
Szerintem k...a rossz.

2012. okt. 1. 17:10
 1/10 foszfor ***** válasza:
Semmire sincs pénzük... :)
2012. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom minek kellett ilyen csatornát indítani xDDD

még hogy a név kötelez LOL

Szerintem ennél még a Super TV2 is jobb lesz.

2012. okt. 1. 17:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerinted a SuperTV2 is jobb lesz??? Tévedsz! Ennél csak rosszabb lesz! Az még jobban fog ismételni. A TV2 csak fut az RTL után és csinál még egy hulladékot a FEM3 és a PRO4 mellé. Bár HD-t ígérnek ami talán az egyetlen pozitívum.
2012. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Digi műholdas van, és nincs RTL2, már vagy 3x végignéztem a csatornákat! :-S Minek indították el, ha nem juthat el mindenkihez? Nem mintha annyira akarnám nézni, csak van egy sorozat, ami elvileg holnap kezdődik és kíváncsi vagyok rá!
2012. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát pedig jobb lesz a Super TV2.

Amúgy én sem értem miért nem tudták bevezetni mindenhová az új csatornát de én nem hiszem hogy nézni fogom az rtl2-öt.

2012. okt. 1. 19:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy egy rakat szar mindkettő. Az egész magyar társadalom szégyene, hogy erre van igény...
2012. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szellemi igénytelenség terjesztésében eddig is élen járt a két vezető kereskedelmi csatorna, az, hogy most megkétszerezik magukat, enyhén szólva, elkeserítő.
2012. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én kinem állhatom se az rtl -t se a tv2 t. hulladék! főleg az ezo.tv -s műsör. hee ezek akkora f*szságok hogy még. csak sajnos néznem kell mert nincs más! magyarország szégyenfoltja ez a 2 tv társaság. évente ismétlik a már vagy 10 szer leadott filmeket. 20 perces sorozatból is képesek 1 órásat csinálni. itt most megy a halálos fegyver 2 és kb 25 perce volt reklám és most 5perce is volt.
2012. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
*halálos fegyver 3
2012. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:O én is azt nézzem xDDD
2012. okt. 4. 23:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!