Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hova tűnt az a lány az X-...

Hova tűnt az a lány az X- faktorból?

Figyelt kérdés
Sajnos a nevére nem emlékszem, ezért nem tudom, hogy bent van-e. Ő volt, aki Amerikában tanult évekig, nagyon jól énekelt a válogatón. Talán már nincs bent? Őt sem válogatták be? Ő is jobb volt Csobot Adél-nál...
2012. okt. 1. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs kiről beszélsz, de akkor biztos kiesett. Hogy néz ki?
2012. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Csobot Adél az az erdélyi lány, nem? Én annyira örültem mikor egy hazai pályázót is láttam, én is Erdélyben születtem és éltem évekig.


De aztán megláttam milyen nagykepű és nagyon megharagudtam rá. Tudom, hogy az emberek szeretnek általánosítani, és ez a lány nem vet túl jó fény az erdélyiekre.


Na már most, hogy a kérdésedre is válaszóljak, én tudom kiről beszélsz, és az a lány sajnos már szombaton kiesett.

2012. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az!! Sokkal jobbakat elküldenek, az a kis beképzelt pedig maradt. Hát nem furcsa...?
2012. okt. 1. 10:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem Dankó Lauráról beszélsz?

http://www.youtube.com/watch?v=y4HY1p_IIyo

Nem tudom mi volt a vasárnapi adásban, de szombaton abban a csoportban volt, amiből néhány embert továbbjuttatnak csapat kategóriában, a többi kiesik. Gondolom a vasárnapiban derült ki, hogy ő benne van-e abban a néhányban, de sajnos nem láttam :/

2012. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De igen, Ő az!! Őt nem láttam. Tudja valaki, hogy bekerült-e a 25-be?
2012. okt. 1. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Közben megtaláltam a tegnapi teljes adást és azt nézem. Remélem bekerült, nekem is kedvencem :)
2012. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jutott be sajnos :(
2012. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja és ebben a vidiben még énekel a tábori csoportosban:

http://www.youtube.com/watch?v=-iZwb2pVEI0

(Nem került adásba)

2012. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!