Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek lesz a DIGI TV-n...

Szerintetek lesz a DIGI TV-n rtl2?

Figyelt kérdés
ha igen léci írjatok privit vagy választ előre is köszi :)

2012. szept. 28. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
a digi gőzerővel tárgyal szóval tuti lesz-
2012. szept. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Biztos, hogy meg fognak állapodni. Mindkét félnek elemi érdeke. A kezdés időpontja a kérdés csak. Addig nézzed a Film Mániát, ott még a filmek között is ilyen poénos jelenetek mennek: [link]
2012. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs megállapodás a DIGI és az RTLII között! A DIGI Á.SZ.F. csatorna kisztásában sem szerepel! Ma már 2012.09.29.-van! Holnap után 2012.10.01.-én 14 órakor indul az RTLII! Erről megint mi DIGI előfizetők mardtunk le. Kérdés miért mindig a DIGI előfizetők látják a kárát, a jó dolgoknak?
2012. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es, azért mert a digi egy fapados szolgáltató.

Olcsó húsnak ugyebár...

Utálom, mindig csak a baj van a tv-vel is, a netükkel is, meg a telefonukkal is, de legalább meg tudom fizetni.

2012. szept. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"4-es, azért mert a digi egy fapados szolgáltató."


Kedves 5-ös/5.-ik hozzá szoló!


Ezen nem vitatkozom veled, mert bizos hogy igazad van. De ne felejtsd el, hogy a legttöbb helyen nincs lehetőség szolgálató választásra. Mivel a legtöbb helyen egy kábel TV szolgálató van. Itt most a vezetékes kábel TV szolgálatókara gondolok, amikor azt írom hogy nincs az előfizetők töbségének választási lehtősége. Persze alternativ szolgáltok vanak akik példul müholdas vasgyis sat TV-t szolgáltatnak országosan. Ilyenből 4 is van országosan. De vezetékes kábel TV szolgáltatókból hiába van osrszágosan is több tucat, ha az adott helyen csak egy szolgálató van. Az én lakhelyemen is csak a DIGI Kábel TV (DIGI Kft.)szolgálató van. UPC, T-Home, vagy Tarr kft ninics, és igy nem is válthatók másra. Tehát vagy eszem vagy nem! Vagyis vagy előfizetek a DIGIre vagy nem. A Sat TV sem mindenütt, megodlható. Példul olyan társashozaknál, ahol a közös képviselő vagy a társasház, nem endgedi a müholdas anntena felszerelését. Ott sem megoldható. Épp ezért írom, hogy nem lehet a ugráni! Tehát fapados vagy sem a DIGI, akkor sincs választási lehetőségem, mert nincs más kábel TV szolgálató!

2012. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a véleményt ár megtaláltam csak még nem megy rajta semmi :)
2012. szept. 30. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:

7/7-es! - Kérdező!



Mit és hol találtál meg? Én is DIGI elfizető vagyok! Nem műholdas, hanem DIGI Kábel TV előfizető vagyok! Ezért kérdem mit és hol találtál meg?

2012. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!