Death note vége?

Figyelt kérdés

amikor L meghal akkor rájönnek hogy ligh kira, aztán jön near és elfelejtik aztán megint kergetik vagy hogy van ez?


és amikor near rájön hogy kire=light akkor light-ot ugye megöli a halál isten, és utána vége.Ezek után semmilyen folytatás nincs? mert végülis misa még él és ha már vannak hamis szabályok az is egy lehet hogy a halottak soha nem élednek ujra.



2012. szept. 22. 23:00
1 2 3
 11/22 Knappich Olivér válasza:
66%
Szerintem nem ez kellett volna befejezésnek,ha már van olyan mint a halálistenek meg olyan mint a lista akkor miért nem van olyan hogy egy halálisten feltudja éleszteni egy ebert úgy hogy lenne egy olyan lista ami nem ölne hanem újra élesztene embereket és ezt megtudja Misa és megkérné lyukot(nem tudom leírni)és elindulnának megkeresni(vagy ilyesmi)és megszereznék és újra élesztenék lightet és bússzút akarna álni.szeintem ezt vagy ilyesmi kellettvolne még történjen az a sz+r benne hogy nagyon rövid miért nem olyan hosszú mint a bleach vagy a naruto és ha ilyen hoszúlett volna akkor az lett volna a +öröm hgy az egész magyar lett volna szerintem ez kellett volna történjen vagy ilyesmi
2014. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%
Ez hülyeség lenne nagyon, ha feltudnák támasztani az embereket. Ryuk meg amúgy is csak szórakozásból dobta le a listát, biztos megkedvelte Lightot, de ő csak egy ember volt, akiben annyira túltengett az igazságszolgáltatás iránti vágy,h képes lett bárkit megölni. Az lett volna a legnagyobb pofon a történetnek,ha életben marad. Ha lehetséges lenne az, amit te mondtál,h feltámaszthatnának embereket, akkor pedig kb. olyan szar lenne, mint az említett Bleach.
2014. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Knappich Olivér válasza:
jóvan csak azé valami folytatás csak kéne mert amióta befejeztem a nézését mert nincs több része azóta csak egy animét találtam amit megledveltem az a vampire knight és azt is befejeztem egy nap alatt és nagyon unatkozok,akko ha te lenél a készítő és akarnál folytatást akkor te hogy folytatnád??????,meg tudsz nekem mondani hasonló animét vagy olyat amiben harcolnak vagy olyat amit mondtam(vampire knight)ehhez hasonlót tudsz ajánlani??és várom a válaszod hogy folytatnád ezt az animét.
2014. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Sehogyse folytatnám. Ez így lett jó, ahogy van. Normális befejezést kapott.

Hát ha jarcos kell, akkor kb. minden shonen :D Rövidebbek közül, amit sztem érdemes megnézni, ha még nem láttad az a Fullmetal Alchemist Brotherhood és Attack on Titan. Hosszabból pedig a One Piece.

2014. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Knappich Olivér válasza:
köszi,de azért nekem nagyon tetszett ez az anime azért az az én vélemyényem hogy kellene belőle még folytátás
2014. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy elnézem sokaknak az a véleménye, mint ami nekem volt egy ideig, de..! Megnézném, hányan rimánkodnának a befejezés miatt, ha ezt az alternatívát nem, és csak a "happyendet" ismernénk.. Szerintem ez tökéletes befejezés volt, hisz majdnem mindenki Kira ellenes, akkor nem mindegy, hogyan hal meg??
2015. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem nem ez kellett volna befejezésnek,ha már

van olyan mint a halálistenek meg olyan mint a lista

akkor miért nem van olyan hogy egy halálisten

feltudja éleszteni egy ebert úgy hogy lenne egy olyan

lista ami nem ölne hanem újra élesztene embereket és

ezt megtudja Misa és megkérné lyukot(nem tudom

leírni)és elindulnának megkeresni(vagy ilyesmi)és

megszereznék és újra élesztenék lightet és bússzút

akarna álni."


Azért nincs benne ilyen szál, mert ez nem Naruto, gondolok itt az Edo Tenseire és Madarára...

2015. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Gérard12 ***** válasza:
100%
A végén Light megszökik és Ryuk megöli. Az animében sztem jobban meglett csinálva és gyorsan halt meg. Nem értem minek kéne folytatás jó lett így a vége. Habár elnéztem volna egy darabig hogy pl. felrobban a másik raktár és Nearék is meghalnak. (Amúgy meg én Kirának szurkoltam. Bűnmentes világ... Hmm holnap elindulok keresni egy ilyen füzetet :D )
2015. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 BodzaKorra válasza:
26%
Szerintem a legvégén Misa is meghal mert egy magas épület tetején a korláton kívül van(szerintem öngyilkos lett mer Light meghalt csak ezért mert nem tudta hogy light maga kira)
2015. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Nekem annyi kérdésem lenne ezzel kapcsolatban hogy amikor a lista Light-hoz kerül Ryuk azt mondta neki hogy a lista tulajdonosa nem kerül sem a mennybe sem pedig a pokolba hanem majd a halála után meglátja. És az a halálisten akinek Ryuk elmeséli a saját szem szögéből a sztorit (Death Note Egy új világ istene) az nem Light?
2015. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!