Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Túl van már valaki a Csillag...

Túl van már valaki a Csillag Születik válogatáson?

Figyelt kérdés

Aki igen, kérem írja meg, h mi volt, h volt...

én ma este megyek, nagyon izgulok, de majd ide én is megírom kommentbe ha túl vagyok rajta!

Addigis nagy segítség lenne, ha írnátok!!

Kösziiii


2009. aug. 1. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak szeretnék menni de sok szerencsét neked!
2009. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi.


túlvagyok rajta!! :D :D


nem ettek meg, izgulni sincs miért, nagyon jófejek :)


szóval, ha olvassátok ezt, nyugi, senki híresség enm ül a zsűri soraiban, és csupán 2 vagy 3 ember tanúja a produkciónak ;)

2009. aug. 1. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
szia. én nem jelentkeztem a csillagszületikre, de nézni fogom az biztos.:) te milyen produkciót adtál elő?:)
2009. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én is voltam castingon tegnap 10re kellett menni. mi bnőmmel duettben énekelünk de mikor mi voltunk ott akkor Ördög Nóra előtt kellett énekelni. De egyébként tényleg tök rendes mindenki nem volt min izgulni. Neked elkérték a jelentkezési lapot? Mindenkinek elkérik? Vagy hogy van ez? És azt mikor lehet megtudni, hogy tovább jutottunk-e?
2009. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen, mindenkitől elkérték a jelentkezési lapot.

amugy aug. 22.éig mindenkit fel fognak hívni.

2009. aug. 2. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz :P

Most kezdem el terjesztgetni azt az igazi hírt, hogy még hétvégéig visszahívhatnak!

Több ember is már felhívta az rtl-t és ez volt a válasz!

2009. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!