Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mostanában miért lett ilyen...

Mostanában miért lett ilyen szar az összes sportcsatorna? Ma nem tudtam megnézni az Arsenal meccset, mert helyette Barzília-Kína ment ami nem is élő volt. Többi lent.

Figyelt kérdés
Akkor mosr néztem Kedden is lesz Bl Arsenal-Montepiler és úgy reklámozták,hogy majd a Sport 1-2 átveszi az irányítást a sport 1 a Real-City meccset adja a Sport 2 meg semmit -.- Nem értem mi van ezekkel ? Tényleg annyi IQ-jukl van ezeknek,hogy ha 2 vel kevesebb lenne már növények lennének ? És azon idegesítettem fel magam ma délután,hogy a mai pl összes meccsét megismmétlik kivéve 1 et !! Az Arsenalét -.- Az nem számít,hogy a pl 4 fordulójában ott volt a legtöbb gól...
2012. szept. 15. 21:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!