Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért mondják az USA-ban egy...

Miért mondják az USA-ban egy sorozatra hogy nagyon nézett?

Figyelt kérdés

Amikor fő műsor időben megy és kb.20 millió ember nézi?

tudom hogy soknak számít a 20 millió ember de azért az USA-ban jóval többen laknak kb.310 millió ember és ahhoz képest nem is olyan sikeres ...



2012. szept. 14. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:

20 millió az már tényleg nagyon nézett.


ezek a számok sokkal valósághűbbek mint nálunk.

Mert ez, hogy amerikában 20m nézik az x faktort az rendben van. Ez kb minden 15. ember.

De hogy nálunk 2m ember nézi az már marhaság. (ez minden 5. embert jelenti!!!) Ki hisz ezt el?

2012. szept. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokan csak úgy bekapcsolják a TV-t de igazából nem nézik, az X-faktor pl. háttérzajnak tök jó, nem kell rá különösebben odafigyelni, de legalább megy is valami... Én mondjuk egyáltalán nem nézek tévét, de csomó ilyen ember van...
2012. szept. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért szerintem itt azt is figyelembe kell venni, hogy az USA több időzónára oszlik a területe miatt és mindenhol máskor van a főműsoridő, szóval ez csak valamilyen átlag vagy nem tudom. Nem értek hozzá.
2012. szept. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!