Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti is észrevettétek, hogy...

Ti is észrevettétek, hogy milyen pocsék műsorok mennek a tévében?

Figyelt kérdés
Pár napja elment a netem és kénytelen voltam TV-t nézni hát mit mondjak igen alacsonyra tették a színvonalat. Úgy értem általában ha érdekel valamilyen film akkor megnézem neten,tévében csak focit meg forma1-et szoktam nézni.Velem van a baj,hogy nem tudom értékelni ezeket a "nagyszerű" műsorokat amiket hazánk két prominens csatornája sugározz?

2012. aug. 21. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nincs semmi baj veled, a két vezető kereskedelmi csatorna (kanális) eddig is ontotta a mocskot, a gagyit.
2012. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

pocsék műsorok? hát, most jön az ősz és most jönnek a jobbnál jobb műsorok... ma kezdődött a Jóban Rosszban és a Barátok közt új évadja, ősszel jön az X-faktor és a Voice, az rtl-en az új valóságshow, a Házasodna a gazda és ki tudja még milyen meglepetés műsorok lesznek a csatornákon!

nyáron valóban uborka szezon van, de most már megint beindulnak a jó műsorok!...

2012. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
xfaktor... meg amit az elöttem lévő felsorolt.. hajjaj... ha ez igyvan.. kiköttetem a tv-t....
2012. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

Házasodik a gazda .......:)

hát az meg mi a rosebb????

2012. aug. 21. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Új valóságshow-t indít ősszel az RTL-Klub, Házasodna a gazda címmel. A “Farmer wants a wife” című nemzetközi tévés formátumról van szó, amely több országban lement már, de itthon ez épp ezidáig kimaradt. A műsort Lilu kapja, a forgatás pedig nyáron lesz. 2012 nyár elején kerül a képernyőre az első rész, majd némi szünet következik, a történet pedig nyár végén, ősszel folytatódik. A reality sikeres volt több országban, ment már Ukrajnától Angliáig, szerették a lengyel, osztrák, német tévézők.
2012. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Én teljes mértékben egyetértek veled. Szerintem, van az a pont, amikor már unod a Barátok köztöt, a Jóban rosszbant(bár én sosem szerettem ezeket), a tehetségkutató műsorokat, amelyekben maximum a castingok a jók. És tudod, mit unok még? Hogy folyamatosan ugyanazokat a filmeket ismétlik, jó persze, én is megnézek egy jó filmet sokszor, akár egymás után is, de amikor leadják a Gyűrűk urát a Cool-on, rá két hétre meg az RTL-en is, akkor már.... Meg aztán, akárhonnan nézzük ezek a filmek, majd 10 évesek, vagy már van annyi... egy kicsit frissebb nem lenne? Persze, nem az e havi mozifilmekre gondolok, de mondjuk valami 2008-ból, vagy 2009-ből?

Régen alig vártam a vasárnapot, mert tudtam, hogy adnak valami jó filmet, még ha 20 percenként meg is szakítják 10 percre, most meg... semmi... azt sem tudom, mikor néztem utoljára vasárnap RTL-t vagy TV2-t.

2012. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

Hát ha ezeket valaki jónak tartja, nézze csak.. :SS

Szerintem pocsék az összes a VV, ez a Házasodik a gazda, nevetséges az X Faktor...

inkább nézzétek A korona hercegét az m1-en.. :)

2012. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Én általában a history-t discovery-t és discovery science-t szoktam nézni, ott vannak jók :)
2012. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. szept. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kereskedelmi adókon tényleg rettenet a színvonal. Más csatornákon meg annyi a reklám, ember sose tudja meg a végén milyen műsort hagyott félbe. :\
2013. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!