Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi az AXN reklám/promo zenéje?...

Mi az AXN reklám/promo zenéje? (nem, sehol nem találom, nem a national product - love me-ra gondolok. )

Figyelt kérdés

férfi énekli, mintha azt énekelné, hogy "now i'm ready to go" vagy "now i'm ready to start", azt, hogy mit reklámoz vagy mi van a promoban már nem tudom, de mintha emberek zuhannának, de ezt lehet csak én képzelem mellé.

lehetséges, hogy az arcade fire - ready to start? a reklámban jobban hangzik a zene, de ez eléggé hasonló, csak mintha más hangsúllyal mondaná.

az mr2-petődi rádión is hallottam már egyszer-kétszer.



2012. aug. 19. 23:05
 1/2 david14315 válasza:
nem láttam a reklámot de elmondásod szerint erre gondolok : Martin Solveig Feat. Kele - Ready 2 Go
2012. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Wizards of Oz - make some noise?
2012. szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!