Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szeretitek a vampire knightot?...

Szeretitek a vampire knightot? Ki a kedvencetek? Szeretitek Zerot? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 16:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
:) Kanamét én se kedvelem szal én a Zero pártiakkal értek egyet amúgy meg kultúráltan is lehet beszélni. És mi akik szeretjük zerot nem járatjuk le magunkat azzal ha nem kedveljük kanamét. Nekem vele semmi baom sincs csak nem szimpatikus
2012. aug. 20. 14:24
 12/18 anonim ***** válasza:
Szeretem a VK-t. Zero a kedvencem. Mert oltári cuki.
2012. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jó tudni hogy nem csak szerintem nagyon cuki hanem van még valaki :)
2012. aug. 24. 22:05
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel, normálisan is lehetne irkálni!

És Zero szerintem is cuki, főleg amikor olyan nagy szemekkel néz, bár én Kaname fan vagyok mint régebben is írtam! :D

Egyébként elég sokan odavannak Zeroért!

Szerintem mindketten helyesek!:D


08-20 03:12 -es voltam.

2012. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 VYKYKE85 válasza:
Én nem sajnálom kanamét mert kihasználta Zero érzéseit,és így meg tudta öletni a legerősebb vámpirt,akit még ő sem tudott megölni! Zero a No.1!!!!
2012. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nem Szeretem! IMÁDOOOOOOM!!! ♥ Yuuki! aha :P
2013. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
És a Még Kaname is a kedvencem Yuuki meg Kaname (De Zerot is szeretem!)
2013. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Eszter 202 válasza:

Gondolom, ezt már senki sem fogja elolvasni, de azért leírom. :)


Zeronak szörnyű élete volt. De ha elolvassátok a mangát rájöttök, hogy Kanamének is. De vannak olyan részek, amihez még a manga se kell. Gondoljatok bele, egy csomóan nyalnak neki, mindenki hátba akarja támadni, kihasználni, az a kevés ember, aki tényleg tiszteli és szereti, nem csak simán fél az erejétől, pedig távolságtartó és szinte nem is emberként kezelik, ami fájdalmas, akkor is ha szeretnek. Folyton csak azt érezte, hogy mindenkitől különb, és annyira nem volt beképzelt, hogy úgy fogja fel, hogy jobb. Bár amúgy sem foghatná fel úgy, hiszen ha valaki visszautasítja barátságodat, az nem azért van, mert annyira jó vagy, és egyértelmű, hogy Aidou ezért teszi. Ha ez még nem lenne elég, jó sokáig szabályozni és irányítani akarta Asato az életét, és tuti, hogy nem kedvelték egymást. Persze, vannak hibái, nem is kevés, de szerintem a legtöbb ezekre vezethető vissza.

Amúgy, ha muszáj lenne választani, én Zeroval lennék, Yuuki szempontjából már más kérdés.

2016. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!