Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a különbség a FULLHD és a...

Mi a különbség a FULLHD és a HD között? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Mi a különbség a HD és a FULL HD között? A tv-n mikor odakapcsolok egy HD adóra az 1080p-ben közvetít, de ez csak HD, nem FULL HD. Én azt hittem az 1080p a legjobb manapság, de akkor az csak HD-t jelent? A FULL HD az milyen? Van egy FULL HD tv-m és jelenleg még csak HD-ban néztem rajta dolgokat, az üzletben ment rajt egy FULLHD demó. Én nem tudom hogy lényegében mi a különbség a HD és FULLHD között, én amit ésrevettem az az hogy a FULLHD videót akár 10 cm-ről is néztem a tv-n akkor is olyan volt mintha tükört néznék, a HD kicsit szemcsésebb, de nekem itthol, 4-5 méteres távolságból tévézve nem tűnik fel a HD és FULLHD közti különbség.
2012. aug. 16. 13:24
 1/3 Turbo0111 ***** válasza:
A HD 720p A full hd 1080 szóval a full hd-nak van a legjobb minnősége élesebb,teltebb színei vannak mint a sima hd-nak.
2012. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg esetleg HD adást tudsz fogni.

A készüléked alkalmas a FULL HD felbontásra is, de ennek vételére FULL HD adás kellenne

2012. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Folytatom: kellene, de az még nem elérhető.

A Blu-ray lejátszó használatával kaphatsz FULL HD minőséget.

2012. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!