Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Thome os tvn miért ment el...

Thome os tvn miért ment el sok csatorna? Paprika cool meg elég sok sport csatorna.

Figyelt kérdés
Rámegyek és azt írja ki hogy ezen csatornát a 1412 es számon fizetheti elő. Vagy valami ilyesmi. De eddig volt a régi tvn aztan vettünk egy nagy lg-t azóta elment a fele.
2012. aug. 12. 10:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És most sem jó?
2012. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem jo hát alig jon be par csatorna amiota ki lett cserelve a tv
2012. aug. 15. 08:00
 13/15 anonim ***** válasza:
A tiszteltkérdező összevissza beszél,talán saját maga se tudja mit. A tv készüléknek nincs semmi köze a tv adokhóz nekem samsang 16:9 es képcsőves tv m vn most vettem 1 hete,bizományiban. Arról lehet itt szó hogy olyan csomagod lehet ami nemtartalmazza ezeket az adokat. Javaslóm a tisztelt kérdezőnek fáradjon má be a T home üzletbe és kérdeze meg milyen csomagja van ha nincs benn azok adók kéníytelen lesz csomagot válltani amiket nézni kíván
2012. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

és milyen t home tv d van ??

ip tv

sat tv ??

vagy valami kábeles ?

Nekem iptv van minden benne van de a sat tv be is és nemsokat kell fizetni családi csomag. Egyedül a hbo cinemax nincs az + lové

2012. szept. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Utolós előtti nagyon vicces vagy örülök,hogy te jobban tudod,hogy milyen csatornáim vannak -.-

Volt egy kis Thomson tv. Volt összesen 49 csatorna. Utána lett egy új tv. Egy 82 es Samsung LCD.

És ugye az volt a probléma,hogy nem jött be sok csatorna. Sport M,Sport 1,2 meg még jópár. Cartoon network,minimax stb.

Fogtam kicseréltem a tv-t a régi Thomsonra és megint volt Sport m,1,2,mini,cartoon. Na ez,hogy lehetséges ?

2012. szept. 17. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!