Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz a castingon?

Mi lesz a castingon?

Figyelt kérdés

Holnap megyek az RTL-hez a gyanú árnyékában c. műsor castingjára. Tudom hogy rossz a kritikája meg minden. De megpróbálom. Azt szeretném megtudni hogy mit várhatok. Pl.: Szöveget kell megtanulni a meghallgatásra, vagy elég ha olvasom?(egy barátom azt mondta hogy ő volt, és úgy kellett hogy kiadtak egy párbeszédet és kb 15 perc alatt megkellett tanulni és improvizálni) stb.

A válaszokat előre is köszönöm. : )


2012. aug. 7. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja.. csak itt nem kaptam meg azt a választ amit kerestem. ;)
2012. aug. 7. 21:53
 3/4 anonim válasza:
Szija :) Mi volt castingon? hogy folyt és beválasztottak és mivolt lécci írd meg részletesen köszii:P
2013. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Orsi. Először is. Bementünk. Ki kellett tölteni ilyen papírokat, hogy mit vállalnánk. Rendszeresen be tudnánk e járni, adatok, stb.:) aztán kaptunk egy számot. Majd lefényképeztek. ezek után bementünk egy csoporttal egy folyosóra. azon belül is egy sminkes szobába. Itt megadtak konfliktushelyzeteket és vitatkozni kellett. 9 emberből hárman jutottunk tovább. Ezek után még várakozni kellett. Majd behívtak egy másik szobába ahol szintén megadtak egy helyzetet és improvizálni kellett. De ezt már felvették videóra is. nagyon megdícsértek. aztán el lehetett menni. Közben VV Peti és VV Anikó nyitogatták az ajtókat, hogy bezavarjanak picit.:)
2013. jan. 23. 23:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!