Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A mai világban miért nincs...

A mai világban miért nincs hely a TV2 vagy RTL műsorán tudományos témájú műsornak?

Figyelt kérdés
Ezek alól kivétel az ezek megőrültek VV és hasonlóan bugyuta kínzó műsorok. És tudom, hogy van Discovery, Spektrum, Nat Geo..., de én a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy ezeken a csatornákon miért nincs ilyenre igény.
2012. júl. 31. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert mind a kettő kereskedelmi csatorna. Nem ez a lényegük :)


Dante

2012. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdésedet. Azért nincs ilyen műsor ezeken a kereskedelmi csatornákon mert egyszerűen nincs rá igény. Nekik a nézettség a fontos így ezek a műsorok nem merülnek elkészítésre, nem kerülnek adásba...
2012. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól írta az első. Ezek kereskedelmi csatornák,és nagyobb igény van a szennyre mint a tudásra. A fiatalokat jobban érdekli Józsi kefélése a nyaló világból mint az,hogy miképpen bukott meg a Római birodalom.


A mai emberek többsége ( hál istenek nem mindenki) már annyira begyepesedett,agy mosott, hogy egy kefélés jobban érdekli őket, mint a tudományos témájú műsorok.

2012. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen én is egyetértek az előttem válaszolókkal, 14 vagyok, de engem mégse érdekelnek ezek a hülye műsorok, vagy szappanoperák,ahol két ember ordítozik egymással, a következő pillanatban meg szerelmet vallanak neki, gusztustalanul nyálasan. Azért nincsenek ilyen műsorok, mert a tömeget rászoktatták az ilyen simmitmondó vackokra, ezért nincs igény másra. Én már nem is nagyon nézek TV-t, csak ha szombat este néha-néha elcsípek valami jó filmet. :)
2012. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én 15 vagyok. Hihetetlen, hogy emberek azért kapnak egy doboz pénzt, mert hülyét csinálnak magukból -Ezek megőrültek- . Tv-t én sem szoktam nézni, a mai filmek, amiket játszanak ugyanazok, mint 10-20 esetleg 30 évvel ezelőtt. És a tudományos műsorokról meg annyit, hogy kár, hogy nincs rá igény.
2012. aug. 1. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!