Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek miért káros a TV...

Szerintetek miért káros a TV nézés?

Figyelt kérdés
fogalmazás szerűen leírnátok?
2012. júl. 19. 22:38
 1/9 gelazso ***** válasza:
a mediák befolyása bizonyított.egy nem kifejlödött személyiség mindent elhisz amit lát atv-ben és ez eltéritheti a realitástól.
2012. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen butít, ellustít, könyvhöz az ember már nem is nyúl inkább ugyanazt a történetet lebutítva megnézi filmen. Én is egyre jobban érzem a lustaságot a TV és a számítógép által, nincs kedvem tanulni sem. A sportra is nagyon nehezen vettem rá magam, de legalább már nem vagyok elhízva. Eddig ülő életmódot folytattam, gépeztem és tv-ztem, most meg rendszeresen sportolok.


Mikor bekapcsoltam a tv-t a Majka ment, már önmagában ezektől a celebektől a falra tudnék mászni, igazi agyzsibbasztó az összes.

2012. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
200-250 szóban kéne megfogalmazni
2012. júl. 19. 22:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Károsítja a szemet(de ezt a mai TV-k már megoldják)ellustít és mivel unalmas a műsor arra kéztett hogy egyél közbe ez által elhízol és a média szenny valami iszonyatos és nem csak a politikai csatornán (példát felhozva ott van a Disney Channel amin 11 éves lányok Gimibe járnak pasiznak és magassarkút hordnak) ez az én véleményem mindenkinek meg van a sajátja és én azt tiszteletbe tartom :) a szinkront az ISD media Hungary készítette
2012. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nem fogjuk megcsinálni a nyári házifeladatodat, ne is álmodozz királylány::D:D
2012. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért vannak értékes filmek, másorok is!
2012. júl. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Műsorok. Bocsánat. :)
2012. júl. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vannak értelmes filmek és műsorok, csak azokat vagy nem adják le, vagy olyan csatornán vannak amiért már 5 ezret kéne fizetned havonta, mert a nagy csomagban van benne a kábel TV szolgáltatónál. Azért meg nem érdemes egyfolytában a tv-t bámulni hogy hátha akad valami értelmes film.
2012. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tévézés - a reklámok, az idióta műsorok, vetélkedők, valóságshow-k, sorozatok miatt - abszolút eltorzítja az emberek értékítéletét. Az legtöbben sajnos nem jönnek rá, hogy a tévézés teljesen fölösleges időtöltés, és egyszerűen elképzelhetetlennek tartják, hogy ne tévézzenek. Nekem több mint négy éve nincs tévém, és egyáltalán nincs hiányérzetem, és nem maradok le semmiről. Viszont nem fertőzi az agyamat az a sok baromság, és ez nekem nagyon jó!
2012. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!