Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a Nickelodeonon...

Kael1999 kérdése:

Szerintetek a Nickelodeonon lesz Avatar-Aang legendája 2. évad?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia, én is nagyon örülnék neki, bár a Korra legendája se rossz (ez még csak angolul van letöltöm) de kicsit hiányzik a csapat... viszont képregényben nyomon lehet követni mi történt a vége után neten :) de nem tudom magyar-e már úgy tudom épp fordítják.
2012. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Azért szeretnék legalább kb. 1 órás Avatar Aang legendája 2.évad mert Zuko meg kérdezte apját hogy Hol van az anyám?? És itt nem kéne fojtatódnia? Pl: Katara és Sokka haza mennek a Déli víz törzsébe. Még sorolhatnám...

2012. júl. 20. 13:55
 3/12 kapasz válasza:
A 2. könyv a 2.évad és így tovább levegő 1.évad víz2.évad föld 3. évad tűz befejező 4.évad
2012. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az Aang legendája nem folytatódik csak egy képregényben aminek a címe "The Promise"-azaz az Ígéret itt egy csomó dolog kiderül a végén PL:Katara és Aang együtt vannak és Topf fémidomár iskolát nyit.

Az Ígéret 3 részes az első kettő már fennvan a neten magyarul ha kell adok egy linket ahol letudod tölteni a harmadik rész viszont szeptemberben jelenik meg.

2012. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem jöhet link (első vagyok)
2012. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálod az Ígéret első 2 részét a 3. szeptemberben jelenik meg elvileg.Az oldalra kell regisztrálni ami ingyenes nem kell agódni és itt letudod tölteni a részeket.

Nagyon jó képregény ajánlom mindenkinek.

2012. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A képregény a történetben ugyanott veszi fel a vonalat ahol befejezte a sorozat.Vagyis lényegében Aang és Katara csókjánál.
2012. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja és látom nagyon izgat hogy mi történt Zuko anyjával.

Az valószínű hogy az Ígéret 3. részében derül ki, de ha nem akor valószínű hogy A Keresés című képregényben.

A Keresés című képregénynek kimondottan az lesz a története hogy Zuko és az elmegyógyiból kiszabadult Azula keresik az anyjukat és rengeteg dolog kiderül majd a tűz népének királyi családjáról is.Lesznek benne vendégszereplők is Pl:Aang és Katara is

2012. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jujjj de jó :D


Elolvastam az eddig megjelenteket és istenkirály :)

2012. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Örülök hogy tetszenek :)
2012. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!