Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek összejön valamelyi...

Szerintetek összejön valamelyik páros a Naruto-ból?

Figyelt kérdés
(SasuSaku, NaruSaku, NaruHina...)
2012. júl. 5. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elég nagy esélyt látok a Naruhina párosra és remélem, hogy ôk összejönnek.
2012. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én már a kezdetektől fogva nagy SasuSaku fan vagyok, de sajnos a jelenlegi helyzet szerint ezek ketten nem fognak soha összejönni, mostmár nagyobb esély van a NaruSaku párosra.. :SS de Naruto meg akkor már Hinata-val illene össze, meg Hinata teljesen megérdemelné Őt, szóval sehogysem jó.. :)) na de megvárjuk, hogy alakul a történet. :D
2012. júl. 5. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nézed a mangát, akkor rájössz, hogy a Naruhina a legeséjesebb és lehet az álmod is teljesül, mert Sasuke kezdi átértékelni magát szerintem.

Az elôzô vagyok.

2012. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is olvasom a mangát és amikor itachi lezárta a halott felidéző teknikát amit kabuto csinált beszélt sasu fejével és szerintem át értékelte a dolgokat de sajnos nem mehet vissza a faluba mert S bűnözőként van nyilván tartva :/
2012. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elsô vagyok.


Mit mondott a Tsuchikage? (nem Sasuke fan vagyok) Tudom nem volt sok köze hozzá, de már az is valami, hogy nem Kabuto oldalára állt, hanem "fedezte" Itachit.

2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, de legyen Yuri, meg Yaoi!~
2012. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na csak yuri, meg yaoi ne legyen........-.- de sztem úgyse lesz. am meg a NaruHina párosnak én is örülnék akkor. :) de am az író is kimondta egy interjúban, hogy a SasuSaku páros a kedvence.
2012. júl. 7. 08:21
 8/8 anonim ***** válasza:

én még régen olvastam egy olyat hogy Ino Gaara-val jön majd össze :D persze, nem hittem el

amúgy bele gondoltam váratlan párokba

pl.

Shikamaru - Tenten

Naruto - Temari

Sakura - Kankuro

:D

2012. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!