Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lehet pendriverol HD filmet...

Lehet pendriverol HD filmet nezni?

Figyelt kérdés
Most keszulok venni egy full hd led tv-t, aminek van usb csatlakozasa, de kulso usb vinyo most nagyon draga (3x annyiba kerul, mint egy eve), viszont egy 16 GB-s pendrive ara fillerek. A netrol letoltheto HD filmek .mkv formatumban 8-12 gigasak es altalaban 2 ora hosszuak. 2 ora az 7200 masodperc, ha a 12 gigat elosztom ezzel, kapok ~1.7 mega/sec olvasast. Ezt a leggagyibb pendrive is nevetne tudja. Kerdesem tehat tudom-e majd HD filmet nezni pendriverol a tvvel? Vagy valamit rosszul szamolok?

2012. jún. 23. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A probléma máshol fog megjelenni, nem az olvasási sebességnél:


Ha a tv nem támogatja a NTFS fájlrendszert, hanem csak a FAT-ot, akkor azon 4GB-nál nem lehet nagyobb fájl a fájlrendszer korlátja miatt (hacsak nem darabolod a filmet 4GB-os fájlokra).

2012. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nekem is HD tévém van és nagyon szép film minőséget kapok a 4gigás pendriveomról :) de próbáld ki az a biztos
2012. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!