Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem gáz h mindenki...

Csak szerintem gáz h mindenki azzal vág fel, hogy " én nem nézek tv-t, én nem tudom mi az a vv, barátok közt, jóban rosszban, fókusz, meg minden sorozat" de ők tudják legjobban h mi volt benne előző este?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt csak azért mondjákmert tüntetnek a média szenny ellen viszont van akit téynleg nem érdekel, pl engem :D
2012. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
DE gáz,nekem sok ismerősöm így volt a győzike show -al:mi nem nézzük azt a szennyet stb.aztán mindig én tudtam meg tőlük új dolgokat pedig én ,,bevallottan,, néztem :)
2012. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nézek tévét..De a VV , barátok közt, jóban rosszban, azt tényleg nem nézem..Engem kiver a víz már a reklám résznél is amikor csak ízelítőt mutatnak belőle.

Ezek nem érdekelnek.

De szívesen nézem a discovery , sprektum, National Geographic, Zone reality csatornákat. Sokkal többet lehet itt tanulni,és jobban is érdekel mint a nyaló világ.

2012. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eggyáltalán nem gáz...Ha nézed akkor menő leszel vagy mu?? :)
2012. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem néztem sem a VV-t sem a rokonait ami még ment valami Éden Hotel vagy mi a szösz. Győzike show és rokonait sem néztem. Melóban beszélgettek valami Seherezádéról én azt hittem, hogy annak a sorozatnak régen vége és arról van szó, de kiderült valami villalakó. Erről ennyit. Én nem is nézem és azt se tudom kik a szereplők, esetleg névről, mert a csapból is ez folyik, de elém raknátok pár hülye francfene. képét nem tudnám megmutatni ki kicsoda.
2012. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, sőt teljesen hihető a dolog. Év elején majdnem egy hónapig nem volt tévénk. De mégis tudtam, hogy mi a helyzet a való világban, meg egy-egy sorozatban, mert a buszon, a buszmegállóban mindenki erről beszélt, a kollégáim erről beszéltek, és az újságosnál az virított minden lap címoldalán hogy vv géza lefeküdt vv petivel. Szóval nem tudja elkerülni az ember az ilyen híreket még ha akarja sem.

Annak ellenére mondom mindezt hogy én nézek tv-t :)

2012. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csakJóban Rosszban - t, és még egy másik sorozatot nézek. De ha van valami tehetségkutató (Megasztár, x-Faktor, Csillagszületik) megnézem de a VV-t utáltam, de mindent tudtam mert mindenütt az volt a téma. Hogy Gergő mit csinált Sehivel ... stb. De nem tudom kik azok. Szóval vagy lázadnak a hülyeségek ellen, de szeretik azokat, vagy hallják mindenkitől a sok marhaságot. s onnan mondják.

Pl. Szerintem a JR is egy nagy hülyeség, de nézem mert kíváncsi vagyok mi lesz tovább :)).

2012. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyedül a Barátok Közt-öt nézem, illetve a Dr. Csont, valamint a Helyszínelők sorozat többi "blokkjait"(Miami, New Yorki stb. helyszínelők). Csatornákból a kislányommal kénytelen vagyok nézni a Minimax-ot és a Jim-Jam meg a Baby TV meséit. Férjemmel inkább az ismeretterjesztő, tudományos, természettel foglalkozó filmeket és csatornákat szeretjük.(TV Paprika, National etc.) Néha-néha kb. 2 havonta szoktam megnézni a Naplót(ezt kifejezetten szeretem, de mostanában nem néztem, azt sem tudom van-e még) , a Magellánt(úgy tudom ezt mostanában nem adják) illetve a Fókusz/Aktív "híreit", de akkor rögtön el is/ki is kapcsolom a TV-t, amikor az a legfrissebb "hír", hogy XY új szilikon mellett kapott. Juhéjj, örüljünk vele együtt! De sajnos a sok reklám miatt nem nagyon nézek már TV-t. (Régen megőrültem a Vad Angyal, a Marimar, a Rosalinda és az Esmeralda na és a Paula és Paulina című szappanoperákért, de ezt mára már kinőttem.) :D Általában a neten nézem vagy letöltöm az adott filmet/sorozatot ami érdekel. Pl.: Most épp a neten nézem a Vad Angyalt. :) Amúgy ez velem is előfordult mrá nem egyszer, hogy a munkatársam mondja mennyire utálja az ilyen "média sz@rokat", de Ő tudja a legjobban a történteket. Zenét hallgatni, útinfókat megtudni és a híreket a Class FM hallgatása és a Fejér Megyei Hírlap olvasása közben tudom meg. (Néha egy Meglepetést, Fanny-t vagy Blikk Nőket ha veszek, de túl sok időm sincs ilyenekre, akkor már könyvet szeretek olvasni. Legutoljára Vujity Tvrtko könyvét olvastam el, ajánlom mindenkinek!)
2012. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!