Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » írnák egy magyar tv társaságna...

írnák egy magyar tv társaságnak mert nem tudom hogy mi a film címe ha le irom miről szol akkor kapok rá választ vagy ők nem foglalkoznak ilyenekkel?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt pont egy olyan oldalon kérdezed meg, ahol több ezer potenciális válaszadó lenne, ha érthetően és konkrét dolgokat belefoglalva megpróbálod leírni a film tartalmát (a megfelelő témakörben).
2012. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem törődnének vele.

Viszont ezen oldalon simán leírhatod a film tartalmát, egy kérdés formájában.

Ha TV-ben ment, akkor sokan látták, tehát megoldódhat a kérdésed.

2012. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

már ki irtam egy párszor de még nem tudták meg mondani

meg nem teljesen emlékszem a filmre csak részletekre

2012. jún. 19. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Lökd már be ide is...
2012. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na úgy kezdődik ,hogy van egy brokly-i pék és anyagi csődbe került a boltjuk és pénze lenne szükségük erre talál egy versenyt de csak párba vehetnek részt ezután vhogy találkozik egy cukrász csajjal és beneveznek erre a versenyre közbe a csaj pasija meg kéri a péket csináljon a b.nőjének egy csokidobozt amibe egy jegygyűrűt kell bele raknia és ez a csajnak annyira izlik hogy a végén emiatt jönnek össze a verseny végén az elnök az a tanár aki tanitotta ezt a péket de egyszer orrba vágta a tanárját vmi ilyesmi pontosan nem tudom sorry régebbi film
2012. jún. 19. 17:04
 6/9 A kérdező kommentje:
van a filmben még olyan is, hogy van egy titkos recept, a legjobb csokié, amit az ellenfél ellop, és ő is ugyanazt készíti el a versenyen. és mikor ez a srác elment erre a versenyre, akkor aki a pékségében vagy nem is tudom hol a barátjától kapott egy kis , amit nem árult el hogy mi volt, és a versenyen belecsepegtette az üvegcse tartalmát, és a végén kiderült hogy víz volt benne
2012. jún. 19. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


ez?

2012. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6# Isten vagy köszi szépen:)
2012. jún. 19. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan régi ez, én is emlékszem rá. :)
2012. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!