Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az így jártam anyátokkal c...

Az így jártam anyátokkal c sorozatban összejön barney és robin?

Figyelt kérdés

A 6. évad végén Barney megakar házasodni, de végül még se fog? Robinnal fog összejönni?

az elején reméltem h tedel jön össze robin de aztán rá jöttem h nem, de remélem barney-al se fog,



2012. jún. 4. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:

A hetedik évadzáróban ismét az esküvőre térnek vissza. Az előző évad végén Barney-t mutatták mint vőlegényt. Most Robint, mint menyasszonyt.


A hetedik évadban kb. 8 részen át Quinn a barátnője Barney-nak, akik az évadzáróban el is jegyez. Utána kiderül, hogy Robin a feleség, így előre tudja a néző, hogy Quinn valahogy el fog tűnni (a következő évadban pedig csak 2 részben szerepel, mert a színésznő más sorozatban kapott főszerepet).

2012. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ajj... Akkor Barney és Robin összeházasodik?
2012. jún. 5. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezzel fejezték be.


A bizakodó emberek azt mondják, hogy ez lehet csak egy dupla esküvő, vagy esetleg tudnak rajta valamit csavarni, hogy mégse így legyen.


Ősszel kiderül.

2012. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Juj én már olyan rajongói elméletet is olvastam, hogy mivel Robinnak nem lehet gyereke, Ted gyerekei nem tőle van, de ő lesz a felesége, hogy csavarosra csinálják meg, de szerintem ez hülyeség...
2012. jún. 5. 23:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, szerintem, aki reálisan nézi, az az elejétől fogva tudja, hogy a Ted/Robin-szálat nem érdemes favorizálni. Csavarhatnak rajta, de ahogy mondtad, hülyeség.

A másik pedig, hogy már az elejétől fogva ott volt, hogy lesz valami Barney és Robin között. (1.14., ráadásul Neil Patrick Harris már időtlen idők óta emlegeti, hogy ő mennyire szorít nekik)

Ugyanígy hülyeség a dupla esküvős elmélet is. Csak egy kicsit kell utánaolvasni, és máris kiderül, hogy az írók minden kiskaputól mentesen (és ilyen ritkán van!) feketén-fehéren megmondták, hogy ez Barney és Robin esküvője, és össze fognak házasodni.

Persze, trükközhetnek vele. Nagyon megéri:

- a nézők kb. 70-80 százaléka Barney/Robin-párti

- és akár a húzónevükbe is belekerülhet, ha a 8. évad nem úgy alakul, egyelőre, terveznek egy 9.-et is, ehhez azonban az kell, hogy a jövőben a színészek aláírják a szerződést. Na, ha bedobják szépen a 8. évadban (amikorra beígérték az esküvőt), hogy Barney és Robin mégse házasodik, nem hinném, hogy Cobie Smulders és főleg Neil Patrick Harris aláírna egy 9. évadra, tekintve,hogy ez

1. leamortizálná a karaktereiket

2. Mind a ketten együtt szeretnék látni a karaktereiket (elég csak megnézni egy interjút Neil Patrick Harris-szel)

És mégis mi a fenét használna az, ha azért sem jönnek össze?

Eleve, a 6.20 végén láttuk, hogy barátok, tehát egy válást aztán végképp nem lehetne belemagyarázni a történetbe, az meg, hogy végül Robin lesz Ted felesége, de nem ő az anya, az nonszensz.

Ha FutureTed boldog egy másik nővel, akkor miért meséli el a gyerekeinek, hogy mekkora mázlista, hogy végül rátalált a vér szerinti anyjukra, míg anyuka no. 2. végig ott volt, továbbá ha egyszer meg akarná szerettetni a srácokkal a mostohájukat, nem hinném, hogy arról lenne bölcs sztorizgatni, hogy miképpen feküdt le más férfiakkal, és ment hozzá az egyik, általuk is ismert barátjához, anno, miközben többször kijelentette, hogy ő bizony nem szereti Tedet...

Visszatérve a Barney/Robin-témához:

Emlékszem, tavaly még mindenki azon volt, hogy ez tuti nem Barney esküvője, csak valami félrevezetés, aztán hihetetlen lazasággal eloszlatott minden kételyt a 7.1. Szerintem a 8.1. is hasonló lesz, bizonyosan kijelentik majd, hogy ez Barney és Robin esküvője, aztán látjuk, hogy hogyan jönnek össze, érdekes lesz, és végre normálisan felépítik ezt a szálat, és mellette normálisan foglalkoznak Teddel is.

2012. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
76%
Azt olvastam, hogy összeházasodnak és Ted nekik az esküvőjén találkozik a jövendőbeli menyasszonyával :D
2012. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem pontosan az esküvőn de annak köszönhetően találkozott Ted az anyával, aki viszont (SPOLIER) meg fog halni, Barney és Robin meg késöbb elválnak. Majd Ted meg Robin összejönnek. The end.
2014. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!