Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt ennek a műsornak a címe?

Mi volt ennek a műsornak a címe?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, a TV2-n ment vagy tíz évvel ezelőtt. Egy vetélkedő volt, amelyben különféle "akadálypályákon" kellett átmenniük a csapatban levő résztvevőknek. Ezek közt, ahogyan emlékszem, voltak félelmetes, ijesztő vagy gusztustalan feladatok is, de inkább az állóképesség volt a lényeg. Volt valamilyen ember, aki a feladatok teljesítése után egy "szelencét" adott át a versenyzőknek (erre a szóra tisztán emlékszem). A végén hullott a pénz, és amennyit sikerült összeszedniük az idő lejárta előtt, annyit magukkal is vihettek.


Valaki ráismer?



2012. máj. 23. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Fort Boyard
2012. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fort Boyard - Az erőd

[link]


(átlag havi 10 kérdést biztos feltesznek a címet keresve, de mindegyik máshogy fogalmaz, úgyhogy nehéz rákeresni)

2012. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Húú én láttam, de nem ugrik be a címe. Ha eszembe jutott megírom.
2012. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na közben rátaláltam. A címe Fort Boyard - az erőd. Ahogyan elnézem, elég népszerű sorozat ami rengeteg országban ment.
2012. máj. 23. 22:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igen, az. Megelőztetek, miközben írtam.:)
2012. máj. 23. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!