Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért mondják a Heti Hetesre...

Miért mondják a Heti Hetesre azt, hogy idióta, agymosó műsor?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam már ezt a kifejezést ,de nem indokolták még meg.

2012. máj. 14. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Szard le, ha tetszik nézd.
2012. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ennél azért bővebb magyarázatot vártam, mert lehet hogy van benne igazság.
2012. máj. 14. 22:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy nagyon érzödik hogy politikailag nem független müsör.
2012. máj. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg elfogultak valamelyik párt iránt, de ha nem a politikai része miatt nézed a műsort, akkor ez nem gond.

Én kicsit sem foglalkozok a politikával, így mondhatnak akármit, azzal egyszerűen nem foglalkozok.

2012. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a Heti Hetes tagjai egy bizonyos oldal iránya felé húzódtak/húzódnak és értelemszerűen ez ütközik olyan illetők nézeteivel, akik meg egy másik oldalon vannak és máshogy látják a dolgokat, mint ők. :)


Amúgy én is azt mondom, hogy a politikai tartalmával nem kell foglalkozni. Én speciel akkor át is szoktam kapcsolni, mikor látszik, hogy kicsit komolyra fordítják a szót, mert hiába mondják el a dolgot, hiába fikázzák szét esetleg a kormányt vagy akárkit, a helyzet ugyanaz marad továbbra is. ;)


A politikusokból/politikából pedig akárhova kapcsolsz, mindig találsz valamilyen paródiát: ahogy ezt a Hofi a Kádár-ral csinálta vagy ahogy pl. a Sas kabaréban is jellemző volt, úgy heccelte ki pl. Hajós az IMF-fel való tárgyalást is. Tele van a youtube ilyen videókkal...

A Heti Hetes műfaját tekintve egy reality talkshow, valaki elfogadja és nézi, valaki nem és átkapcsol, ennyi.

Az a jó, hogy minden embernek picit más az ízlése és a humora, ezért is van mindig választék. :)


Egyébként én is hallottam már, hogy idióta és agymosó műsor és nem szabad nézni, csak én azt pont a VV-ről hallottam és nem a Heti Hetes-ről...

2012. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
VV tényleg idióta műsor, de hogy agymosó mitől lenne azt nem tudom, esetleg a Mentalista meg az ilyenek az agymosó műsorok, mert próbálnak meggyőzni minden szarról, VV csak egyszerűen buta műsor.
2012. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért tekinthetö agymosónak az is, mert egyrészt rávesznek, hogy nézd a semmit, utána rávesznek, hogy a reklámokkal telebszott 3 órás müsort is nézd végig, utána rávesznek, hogy a sok féleszünek a mühisztijétöl sírógörcsöt kapjál, közben folyamatosan megy a kuncsorgás az SMS-ekért is stb stb stb.

Na, ezért lehet agymosó müsor az is. :)

2012. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárkit is rátudnának venni, az emberek nagy része magától is nézi, mert nincs jobb dolga, meg nincs jobbra igénye, beéri ennyivel, és még tetszik is neki.
2012. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
SMS kuncsorgás? Hát ,legtöbben e-mailt írnak nekik.Ha lehet valamit mondani akkor ez ami nem róható szerintem fel nekik, a többi idióta valóságsó meg tehetségkutató műsorral ellentétben.
2012. máj. 16. 20:41
 10/12 anonim ***** válasza:
VV-ben is ugyanúgy SMS szavazós rendszer volt.
2012. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!