Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Vámpírnaplók 3. évadának...

A Vámpírnaplók 3. évadának 21. részében, meghal Klausz és ezzel kihal az egész vérvonala, ergo Tyler biztos meghal. Akkor miért olyan happy mindenki?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem halt meg csak Bonnie kiszáritotta,mint anno az anyja Abby Klaus apját Mikaelt...igy nem hal meg Tyler
2012. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...am a finálét nézd meg,mert nagyon jó...wáááá annyi mindent irnák,de nem akarok neked spoilerezni...ott is vannak dolgok,amit sokan nem értenek,ha esetleg te sem érted nyugodtan irj privit és elmagyarázom...
2012. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
óó értem, köszönöm :) rendben, már nagyon kíváncsi vagyok rá , úgyhogy el is kezdem nézni. oké, köszi :)
2012. máj. 14. 17:57
 4/9 anonim válasza:
Már megnézted, mert jó lenne valakivel megvitatni!!! :DD
2012. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már meg! :D
2012. máj. 15. 17:05
 6/9 anonim válasza:
Az elsőnek: de meghal Klaus mert Alaric leszúrja és felgyullad. De utólag kiderült, hogy Bonnie ilyen testcserés varázslatot hajtott végre Klauson és Tyler-en úgy emlékszek.
2012. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ő a 21.részt kérdezte én leirhattam volna mi történik a 22.ben de akkor már nem lett volna a kérdezőnek érdekes
2012. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem azon volt a lényeg hogy 21. rész, hanem hogy meg akarja tudni hogy akkor ki hal meg. Ha nem akarná tudni hogy mi fog történni, akkor nem írt volna ide...
2012. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nem igaz!''A Vámpírnaplók 3. évadának 21. részében, meghal Klausz és ezzel kihal az egész vérvonala, ergo Tyler biztos meghal. Akkor miért olyan happy mindenki?

ő azt kérdezte,hogy ha meghal Klaus és ezzel Tyler is akkor miért boldog mindenki,én pedig mondtam,hogy Klaus a 21.részben nem hal meg csak kiszáritják,mint anno Mikaelt.Ha a 22.részt kérdezte volna akkor arra válaszoltam volna,de mivel a 21.hát erre válaszoltam.

2012. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!