Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Éden hotelben mit mondott...

Az Éden hotelben mit mondott el titokként Anikó Boginak?

Figyelt kérdés
Mi volt az igazi titka, és mit mondott Boginak, ami miatt kiesett? Én azt hittem, hogy az igazi titkát mondta, de ezek szerint csak nem, ha már kiesett..
2012. máj. 12. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor a medence mellett ültek, akkor Anikó elmondta az igazi titkát (hogy Alexát ő vette rá arra, hogy ne Edinát ejtse ki), később pedig elárulta neki azt, hogy Leventével megbeszélték, hogy kiejtik Tamást, de ezt csak információképp mondta el, tehát Bogi nagyon megkavarta magában a dolgokat. Nem Anikó tehet róla, hogy kiesett, hanem Bogi cseszte el azzal, hogy nem hitt Anikónak...
2012. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehát a medencénél direkt úgy kérdezte Bogi, hogy az a titkot mondja el Anikó, amit leírt, akkor mért gondolta, hogy a Tamásos a titka? Ajj.. Akkor tényleg saját magának kavarta meg a dolgot..:/ Köszi amúgy, mert ez valahogy nem volt világos számomra..:)
2012. máj. 12. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem értettem, hogy miért Anikót hibáztatta, mikor Anikó ezt mondta: ,,ÉN AZT ÍRTAM A PAPÍRRA, HOGY...´´

Bogi azt mondta, hogy azt hitte, akkor hazudott neki Anikó...

2012. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bogi suta volt. Anikó igazat mondott, valóban a papírra vetett titkát mondta el, a Tamásos dolgot máskor mondta, mint az a videóban is látszott. Ez a Bogi hülye, mint a sár, és még ő szidta az Anikót. Hát nem vesztettünk vele sokat, hogy kiesett, ostoba volt, még a kimondott szót is letagadta, holott megmutatták a videót, hogy Anikó igazat mondott, és tényleg a titkot mondta el.
2012. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na de miért feltételezi rögtön, hogy hazudott neki Anikó, mikor szimpatizált vele már az eleje óta, és mondta, hogy kinn is találkoztak?! Teljesen túlkombinálta a dolgokat Bogi.. Nem hogy örült volna, hogy kiszedte belőle, már rögtön olyanokra gondol, hogy hazudnak neki..

Amúgy ha még visszatértek ehhez a kérdéshez, nektek ki a legszimpatikusabb?:)

2012. máj. 14. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Noémit imádtam <3 Főleg azért, mert én is felvidéki vagyok:) Edinát is bírtam még pár héttel ezelőttig, de mostmár kifejezetten idegesít, Mátéval együtt, Rolandék meg nem érdekelnek. Tehát Anikóék most a favoritok :)
2012. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Noémi volt a kedvenc. Mindent ugyanúgy gondolok, mint utolsó, kivéve azt, hogy szerintem Anikó gy hisztis, agybeteg pi.csa. Leventét csípem, szóval menjenek ők ketten a döntőbe, és Levi ejtse el a gömböt :) Anikó képét megnézném :)
2012. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Noémit én is nagyon bírtam, kár, hogy kiesett..:( Amúgy megint ilyen gömbleejtős lesz? Tavalyit nem néztem, csak hallottam, hogy valami ilyen volt.. Egyébként mintha a reklámba azt mondták volna, hogy ma párcsere lesz..:/
2012. máj. 21. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!