Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik filmben volt ez a jelenet?

Melyik filmben volt ez a jelenet?

Figyelt kérdés
a csávónak vmi gond volt a lábával és nem tudott menni, ült a metrón. felszállt egy idős hölgy, aztán egy bombázó aztán egy törött lábú gyerek és mind azt figyelték h adja már át a helyét de nem tudott mozdulni mert szar volt a lába. aztán mikor megprobált leszállni elesett. ennyi van meg belőle. melyik film lehet ez?

2012. máj. 5. 12:39
 1/9 Tóth Bulcsú ***** válasza:
Az Így jártam anyátokkal egyik részében is volt ilyen. Nem lehet, hogy arra gondolsz?
2012. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tóth Bulcsú ***** válasza:

How I met your mother - 6x04 - Subway Wars

http://www.youtube.com/watch?v=RhqLrO7ZqAo

Itt van a részlet, de csak spanyolt találtam

2012. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen!:D
2012. máj. 5. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy volt ez a rész. "Nem működik a lábam. Már kétszer végigmentem végállomástól, végállomásig. Láttam ahol megfordul a metró... Ted. Ne akard látni ahol megfordul a metró!" :D
2012. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
valaki be tudná linkelni magyarul? mert 6. évad 4. részre teljesen mást ad ki nekem...
2012. máj. 5. 19:34
 6/9 Tóth Bulcsú ***** válasza:
Itt tudod megnézni online: [link]
2012. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért a 6. évadot írta az, aki a videót belinkelte. A videó alatt ugyanis a 2. évad van: "...How i met your mother - 2x15 - Il Penny Fortunato"

Itt megtalálod, 6:32 körül:

[link]

2012. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tóth Bulcsú ***** válasza:
Ja lol most nézem, rossz epizódot olvastam. Ez lesz az: [link]
2012. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2012. máj. 5. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!