Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lattatok ma a Maradj talpont?...

Lattatok ma a Maradj talpont? Milyen helyes, szimpi pasi volt ez a Laszlo. Sajnalom, h kiesett. Szerintetek, ha irnek a musorba, kiadnak nekem a szamat? Nagyon bejott nekem. Habar van 4 gyereke, de nem baj.

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 22:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
a mai musorban volt. M1 honlapjan visszanezheto. Szerintetek szeretheti a feleseget? Vagy lenne eselyem?
2012. máj. 3. 23:13
 12/18 anonim ***** válasza:
Te nem tiszteled a család intézményét. Egy többgyerekes apánál így semmi esélyed sincs.
2012. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
honnan tudod? Csak egy az ove,elvett egy 3gyerekes csajt. Hat normalis? Lehet,h siman lelepne velem.
2012. máj. 3. 23:18
 14/18 anonim ***** válasza:
Most néztem bele a műsorba, megtaláltam. Nekem nem jön be a hapsi egyáltalán. Mondjuk lehet elege van a 4 lányából, meg az asszonyból. Neked mi tetszik ebben az emberben annyira?
2012. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
a humora,a mosolya,ugy minden. Szerintem nem ugy beszel,mint egy nagy szerelmes pasas,nem?
2012. máj. 3. 23:53
 16/18 anonim ***** válasza:
Pont ez nem szimpatikus nekem benne. Olyan linknek tűnik, ahogy beszél, röhög.
2012. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy olyan férfit, akinek még egy gyereke sincs, és te szülsz majd neki! Annál a férfinál mindig is első leszel, a gyereke anyja, de egy ilyen sok gyerekes hapsinál sosem lehetsz első, mindig a kölykei lesznek előtérben.
2012. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
erdekes,h igy latod,mert nekem meg pont az volt az erzesem,h komoly pasi,akinek van humorerzeke. Es olyan szep a mosolya. Felhivtam a tevet,nem adnak ki adatokat. :(
2012. máj. 4. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!