Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek szurkoltok a csillag...

Kinek szurkoltok a csillag születikben? Szerintetek ki fogja megnyerni?

Figyelt kérdés
Én Plazmának! HAJRÁ Plazma!! :)
2012. ápr. 30. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk családilag Plazma és a Quantum xxl a kedvenc,de nem hiszem,hogy ők nyerik meg.

Igaza volt a zsűrinek szombaton,hogy csak a "nyivákoló -1 hétmúlvasenkinememlékszikrájuk " énekesek nyerhetnek tehetség kutatót.

Pedig már nyerhetne olyan valaki is,akit a szeretnek az emberek,és nem a család szavaz rájuk.Én indítanék egy netes szavazást is:)

2012. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Például én már azt sem tudom, hogy ki nyerte meg az x-faktort pedig mindig néztem . XD Egyébként én is nagyon szeretem azt a tánccsapatot :). Nagyon kreatívak. Köszi a választ!
2012. ápr. 30. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Plazma vagy Quantum XXL, de Szirota Jennifer is nagyon jó, csak sztem ne énekes nyerje... És őszintén remélem, h a bajszos bácsika sem nyeri meg, mert 1 hónap múlva már sehol sem lesz...
2012. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem Jennifer nyeri meg.
2012. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Plazma a múltkori produkciójával nagyon belehúzott, nem véletlenül mondták az ő nevét először, szerintem magasan vezetett. Elég jól összerakja a dalait, nem csak kisétál és elutánoz egy már kétszázmilliószor elénekelt dalt (igen, mint pl. Jennifer), hanem maga írja és ez dícséretes és mindenképpen kiemelkedő. Ha nem is nyeri meg, de szerintem a döntőbe bekerül.


A Quantum XXL-ben látom még a legnagyobb esélyest, itt sem véletlenül utalt Hajós a nyereményre, mármint, hogy mit kezdenének vele. Tehetséges csapat, de ami a legjobban elkülöníti őket a többi riszálombandától, az a kreativitásuk. Nagyon tettszett az első élő show-ban bemutatott produkciójuk. A múltkori annyira nekem nem jött át, de egy 8-ast én is rákontráztam volna.


A harmadik, aki miatt nézem a műsort (Puzsér mellett xD), az az operaénekes bácsi, János Elek. Nem tudom, milyen a való életben, de amit ott látok, az az, hogy egy végtelenül szerény és ugyanakkor hihetetlenül tehetséges, izzik a levegő, mikor elkezd énekelni.

Ha nem is nyeri meg, remélem ő is befut a döntőbe. Pedig nem szeretem annyira az operát, de hála neki, elkezdtem hallgatni. :)


Én őket tartom nagy esélyesnek, de ha engem kérdeztek, ezt a versenyt vagy olyan előadó fogja megnyerni, akinek nagy a szavazóköre (ő, Quantum XXL - 7 fő?) vagy aki énekes (a tavalyit is László Attila nyerte. Nagyon jó hangja volt, de szeva a harmónikás srác köröket vert rá...)


Mind saját vélemény, mielőtt valaki elkezdene belekötni. :)

2012. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jennifer fogja megnyerni vagy PLazma, de inkább Jennifer, mert mivel Jenni az eléőző x faktorban is indult, ezért nagyobb lett a rajongótábora, de inkább a csajszik szavaznak(fiúra), mint a fiúk(Lányra szavaznak), ezért plazma. Az meg sajnos alap, hogy csak egyéni nyerheti meg, pedig hajrá QUANTUM!!!
2012. máj. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!