Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehet valami ennyire...

Hogy lehet valami ennyire hülyén megoldani? (Forma1)

Figyelt kérdés
Este fél 9-kor adják a forma1 ismétlését, de előtte 5 perccel a sporthírekben elmesélik, hogy mi is történt, ki nyert... Aki nem tudta megnézni reggel, és este akarja, még véletlenül se kapcsolhatja be pár perccel korábban a tévét, mert elveszik a műsor élvezetének örömét...

2012. ápr. 15. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
ÁÁhhh el van ez cseszve alaposan mióta az M1 vette át, korán reggel adják, vagy ismétlik később, vagy nem, az új kommentátoroktól meg elalszom. Az RTL KLUB-on szerettem, hogy fixen fél kettőkor ismételték mind az időmérő, mind a futamot, de akinek ez sem volt jó, annak még a Sport Klubbon is ismételték este, én kifejezetten kedveltem a Palik-Czollner párost
2012. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem semmivel sem rosszabb az M1 közvetítése, mint az RTL-é. Képminőség tekintetében pedig az M1 magasan viszi a pálmát.

A kérdésben említett dolog tényleg gáz. Legutóbb, mikor az ismétlést kellett néznem, a páromat küldtem előre, hogy nézze meg, vége-e már a Híradónak.

2012. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!