RTL vagy Tv2?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket jobb nézni?:)

2012. ápr. 1. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket se! Mind2 szar!

És most reklám:

2012. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez frappáns és milyen igaz, elsőnél a pont XD
2012. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sztem is főleg az rtl mert ott minden ötödik percben reklám:(
2012. ápr. 1. 17:09
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyik se. Mindegyiken 6 ezerszer leadott sorozatokat és filmeket ismételnek folyamatosan. Az Armageddon már nem tudom hányadszor volt, de mégis minden alkalommal úgy harangozzák be, mintha "hú de fantasztikus, most fogjuk leadni elsőre"...

Továbbá mindkét csatornán megy egy-egy magyar sorozat, a szánalom netovábbjai. 30 rész megy úgy el, hogy feltörnek egy tojást, vagy a rózsa bisztróban megisznak egy gyümölcslevet.

Hogy a különböző tehetségkutató műsorokról már ne is beszéljünk. Ne értsetek félre, szerintem sok tehetséget felfedeznek benne. De amit nem csípek: amikor már valaki bejutott a finishbe, akármilyen pocsékul ad elő az illető egy dalt, a zsűri agyon ajnározza.

Valamint az se szimpi, hogy az egész a pénzről szól. Félévente indítunk egy tehetségkutatót, begyűjtjük a lóvét a sok sms-ből, utána néha szerepeltetjük a felfedezettjeinket, oszt a hónapok múlásával leszarjuk őket. De ennél nem jobbak a "rajongók" sem, hiszen akad bárki, aki emlékszik még pl. Kandech Evelinre, vagy Torres Danira, akket addig istenítettek amíg a képernyőn volt, azóta le se sajnálják őket, szépen eltűntek a süllyesztőben.

Ennek fényében inkább nézem a discoveryt vagy a minimaxot, sokkal többet érnek.

2012. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vélekedem én is. Inkább discovery, animal planet, eurosport stb.
2012. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
RTL
2012. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
RTl
2012. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
RTL. A tv2 egy koppintós b**zi -.-
2012. ápr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen választani kell, akkor RTL.
2012. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rtl de a hétvégi vígjátékokat a tv2-n szeretem
2012. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!