Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » RTL Klub új sorozatára jelentk...

RTL Klub új sorozatára jelentkeztem. Aki jelentkezett rá, annak visszajeleztek? Ha igen, mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Én is és a barátom is jelentkezett, azt írták, hogy majd küldenek értesítést a továbbiakról... ez kb. 2 hete volt, azóta is várom, hogy írjanak... vagy felesleges? Valaki valami infót tud? Előre is köszi!! :)

2012. márc. 28. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Én azt olvastam hogy vannak páran,akiket 1-2 napon belül hívtak személyes találkozóra,én is jelentkeztem, de engem még nem hívtak, és 4 napja jelentkeztem,úgyhogy szerintem engem már nem fognak.:/
2012. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Na akkor engem sem, az tuti :D Csak tudnám, hogy mi alapján választják ki az embert... Na mindegy. Köszi a választ!! :)
2012. márc. 29. 22:00
 3/19 anonim ***** válasza:

Hát azt én is szeretném tudni!(hogy mi alapján választanak)

Nincsmit,ha megtudok valamit leírom :)

2012. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
én már kb. 3 hete, hogy jelentkeztem.. de eddig semmi :/
2012. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi szépen!! :) (egyébként szerintem arcra megy a dolog... :D vagy pedig, hogy volt e már televíziós tevékenységed... de akkor meg minek amatőr színészeket keresnek? xD)

Utolsó kommentelő: akkor egy cipőben járunk.

De egy kalappal, hátha értesítenek!! :)

2012. ápr. 2. 12:20
 6/19 anonim ***** válasza:
Link, hogy hol lehet jelentkezni?
2012. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 M@x ***** válasza:

Nekem már volt szereplésem az RTL-nél adatbázisukban is benne vagyok, mégse szóltak 27-e óta :/

De nem adom fel a reményt és ti se tegyétek! Ha 30 nap múlva nem szólnak akkor ti szóljatok nekik!

Azt olvastam hogy 30 napon belül szólniuk kell... hát ki tudja? :D

2012. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Pont ma egy hónapja jelentkeztem... Hát oké :D Egyébként hol tudok nekik szólni?
2012. ápr. 15. 17:50
 10/19 M@x ***** válasza:

FFFfuu pont ma írtam fel az ügyfélszolgálati telefonszámukat: 06 (1) 371-48-20

vagy rtlklub.hu@rtlklub.hu

sok sikert, már én is írtam nekik, csak én még nem azért amiért te :D

2012. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!