Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kit kedveltek/útáltok a 2012...

Kit kedveltek/útáltok a 2012 Csillag születik zsűrijeiből és miért?

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Puzsér nekem szimpatikus, hogy megmondja az őszintét... Bár néha már SOK!

Lia, Juci szimpatikus... Hajós pedig jófej. :D

2012. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Liát bírom a legjobban. Nem a Csillag Születik-ből hanem Beugróból és az előadásaiból mert rendkívül tehetséges Nő. Egyszer láttam élőben egy előadáson és ott még lenyűgözőbb! Az sajnálom, hogy a Csillag Születikben szerepel Ő sztem nem ilyen műsorba való (Megjegyzem a műsort csak miatta nézem), de mind1 az Ő döntése ezért nem fogom utálni. Az meg már csak hab a tortán, hogy nagyon jól néz ki ;) A többi zsűri annyira nem érdekel.
2012. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Puzsért bírom, a többiek is jófejek. Nincs köztük unszimpi
2012. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy elég jól összeállított zsűri. Néha Hernádi kicsit idegesítő, de őt ismerjük, és elnézzük neki. :)
2012. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Puzsért imádom! Csak miatta nézem a műsort!
2012. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Puzsér Robi nekem is kedvencem lett! Nagyon bírom, hogy egy az egyben megmondja az őszinte véleményét. Szerintem akire ő nemet mondott, nem fogja megnyerni a CSIZ 2012-t.
2012. ápr. 4. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első adásból csak részleteket láttam, akkor azt hittem, hogy Puzsér nem szimpi. Most meg ő a kedvencem. Amikor ő megszólal, annak súlya van.
2012. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Ne nézz hülyeséget! Vannak jobbak/értelmesebbek!
2012. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!