Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a csillag születik új zsűriéről? (arra a kritikusra gondolok)

Figyelt kérdés
Nektek mi? Nekem csak annyi, hogy úgy szájbaverném, ahogy csak lehet...
2012. márc. 17. 21:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az is igaz. De ez a "gizda" már túl tesz minden határt...a kritikusnak az a dolga, hogy kritizáljon, nem az, hogy leszólja az embereket pofátlanul,bunkó módon...Mi van, hogy ha pont egy olyan embernek szól be, akinek labilis a lelki világa?...Úgy össze törheti szerencsétlent,hogy mindentől elmegy a kedve...
2012. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen, és azt hiszem, ez még csak a kezdet...
2012. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nagyon fura..Egyrészt a zsűrizéshez is furán áll. Pl a zongorás srácot és az énekest nem juttatta tovább, de a rappert igen..
2012. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ra a szigorufejet vagok, jajdeszokimondo vagyok szerepet osztottak, kicsit tul jatsza.
2012. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

én nagyon jókat tudok rajta nevetni szerintem jó:D

az viszont zavaró,hogy van pár tehetséges ember és ő nem-et mond rá:S

2012. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hu, szerintem rettentően erőltetett, izzadságúan produkálja a felvett szerepet. Szánalmas.
2012. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

03-18 12:20

Igazad van! Ez a csávó pár éve Tabáninak is beszólt volna, pedig bárki megmondja, hogy óriási tehetség.(és nem szimpátia kérdése) Ha őt így lehúzza, szerintem Tabáni a következő fordulóba már el se megy. Szóval jobban jártunk, hogy eljött és hallhattuk. Nem bírom ezt a Puzsért.

2012. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mikor először megláttam én szükséges ennyire keményen megmondaniis azt kérdeztem magamtól, hogy WTF? De aztán rájöttem, hogy magyon sok igazság van a szavaiban. Igaz esetenként tálalhatná finomabban is a kritikáját, mert nem mindenkinek kell keményen beszólni. Vannak olyanok is akiknek tényleg oda kell mondani, pláne ha nem veszik észre magukat. Nagyon bejön hogy ilyen szókimondó, és ha lenne olyan produkcióm ami színpadképes, már az ő kritikájáért is érdemes lenne odamenni! Akkor is ha nem jutnék tovább! Irányt mutat a szavaival (sok esetben a kijárat felé vezetőt.) Helyenként valóban megjátssza magát egy kicsit, illetve ha nagyon sok hülyét nézett végig adott napon érthető, hogy a legkisebb hibán is kiborul. Viszont ha 3-an ellene szavaznak a zsűriből és az illető továbbjut, akkor mit számít hogy mit mond? Személyes megjegyzés: akire ő nemet mond abban majdnem biztos vagyok, hogy 1-2 forduló múlva ki fog esni. Azonkívül azért úgy vettem élszre, hogy akinek van tehetsége annak azért igent mondott. Gyanítom, hogy pl. "Plazma" előadása azért tetszett neki, mert hozzá hasonlóan szókimondó volt. Összességében én nagyon bírom őt.


PS.: Az interneten is utánanéztem és megnéztem a videóit is, és nagyon sok esetben rátapint a lényegre! Ez amit itt produkál csupán egy álarc, egy szerep. EMBEREK NÉZZETEK A FELSZÍN ALÁ!!!!

2012. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Valamiért összekeverte az írásomat a gép... Ezt akartam írni.


*Mikor először megláttam én is azt kérdeztem magamtól, hogy WTF? Meg: feltétlenül szükséges mindent ennyire keményen megmondani?*

2012. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!