Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Igaz még, hogy hangosabbak a...

Igaz még, hogy hangosabbak a reklámok, mint a műsorok a tévében?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem, korábban voltak ebből botrányok, törvényileg korlátozták volna, hogy ne tehessenek ilyet a tévécsatornák, és mostanság mintha nem is lenne ilyen. Ti tapasztaltok még olyat, hogy ez előfordulna?
2007. aug. 5. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig így van. Nem hiszem hogy változott volna valami. A filmet alig lehet hallani néha de a reklámok alatt üvölt a tv.
2007. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
85%
Én tapasztalom. Ha kezdődik a reklám, akkor állandóan halkítgatnom kell a tévét, mert szinte bömböl. Azt mondjuk nem tudtam, hogy ebből már botrány is volt. Viszont szerintem nem minden csatornán fordul elő.
2007. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is hangosak..nem is kicsit sajnos.Én is azt teszem amit az előttem szóló!Amint reklám következik egyből veszem le a hangerőt!
2007. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Szlovakiaban mar a parlament is foglakozott ezzel a temaval.Jovahagytak,hogy a hang erossegenek egy szinten kell lenni akkor is amikor a reklam megy,sajnos meg mindig elofordul,hogy hangosabnak velem a reklamok szoveget mit a tobbi musoret.Ha lehet,hogy ez nalam csak beidegzodes.
2007. aug. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Azt hittem, csak nekem tűnik hangosabbnak a reklám, mert bosszant.No és a híradó felvezeztő zenéje borzasztó idegesitő.
2007. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Bizony nekem is némítanom kell a reklámok alatt.

szörnyű üvöltő a hang.

2007. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig a reklám olyan hangos. Találkoztam olyan filmekkel, ahol film közben a zene üvölt, a szöveget meg nem lehet érteni, olyan halk. Óriási különbség van a szinkronizált és az eredeti nyelvű filmek között is. Elég megnézni egy DVD filmet szinkronosan, és eredeti nyelven is!
2007. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kereskedelmi gyakorlat órán tanultunk a reklámeszközökről, így a tv reklámokról is. Azért hangosabbak a reklámok, hogy jobban felkeltsék a figyelmet.
2007. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Még most is hgangosak!
2007. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Igaz. És ez ígyis marad szerintem amíg világ a világ! Reklám és marketing ügyintézőnk tanulok, és tanultam, hogy ez egy "reklámogás". Lehet, hogy van olyan csatorna, ahol fel sem tűnik a hangerő különbség, de megsúgom van! A reklám szakemberek tisztában vannak azzal, hogy milyen hangerővel, vagy hangszínnel érik el azt amit akrnak. És mondom, ezt egy átlagos ember lehet észre sem veszi!

El sem hinnétek, hogy mennyi mindennel manipulálnak minket, amit mi észre sem veszünk!

2007. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!