Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Honnan tudták az 1 perc és...

Honnan tudták az 1 perc és nyersz játékosai már nyáron, hogy lesz ez a játék, holott még nem is volt meghirdetve?

Figyelt kérdés
Év elején adta hírül a tv, ha jól tudom...ehhez képest a játékosok már NYÁRON ki voltak választva. Honnan tudták, hogy jelentkezni kell és hogy egyáltalán lesz ilyen játék?
2012. márc. 10. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Két tipp:

– meg volt hirdetve, csak elkerülte a figyelmünket;

– korábbi játékokra jelentkezőket értesítettek róla,

közülük keresték az első műsorok játékosait.

2012. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem,hogy a Való Világ elött már kerestek játékosokat.Már akkor reklámozták a játékot.
2012. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sosem láttam, és azok sem, akiket eddig kérdeztem, ezért csodálkoztam amikor láttam, hogy jéé, ezek nyaralás alatt gyakoroltak :) Meghirdetve tuti nem volt, mert a VV januári adása alatt (esetleg tán december, de én inkább januárra emlékszem) hirdették ki nagy hangon, hogy új játék, stb. stb....tehát TV-ben azelőtt nem volt abszolút hirdetve.
2012. márc. 10. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
de megvolt , haverom is ment , de később nem volt kedve elmenni a 2. castingra
2012. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megnézem majd youtube-on, hátha rátalálok.
2012. márc. 10. 17:10
 6/7 anonim válasza:

Igen, meg volt hirdetve. Most utánakerestem és ezt találtam elsőre 2011. májusi hír :

"A héten már reklám szpotot is láthattunk az új családi vetélkedőről, amiről a csatorna kreatív producere annyit árult el..."

[link]

2012. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. márc. 12. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!