Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti nem sajnáltátok a mai...

Ti nem sajnáltátok a mai Barátok közt végén Ritát?

Figyelt kérdés
Nekem Claudia a kedvencem, remélem nem hal meg. De ettől függetlenül szerintem a Ritának járt volna a pénz, hiszen ő lopta össze még annak idején. (A nyomorult Zsombort örültem, hogy lekapcsolták a végén, annak semmi se járt)

2012. márc. 7. 22:17
1 2
 1/16 ilovecortez.*-* ***** válasza:
73%
nem.
2012. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Ritának se járt semmi. Neki is börtönben a helye. Valterral együtt lopták a pénzt, aztán Valter ült csak miatta. Nem dobta fel a nőt, hogy legyen aki neveli a lányukat, de a drága anyuka eldobta a gyerekét, és lepattant külföldre. Most meg veri a mellét, hogy ez a pénz jár neki ,mert ő is benne volt a lopásban. Ezért a pénzért csak Valter dolgozott meg, és a legjobban Hannát illeti meg.

Kicsit felszínesen látod a sorozatot:)

2012. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én úgy sajnáltam szegény a budiban... :((((
2012. márc. 7. 22:31
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Találkozott egy, még nála is nagyobb gazemberrel, nem sajnálom. Csak tudnám, hogy lopta ki a böröndből a pénzt Miklós?
2012. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Zsombor hamis pénzt vitt el Ritától?! Akkor ez a szemét K* mindenkit átvert, mindenkit becsapott, még a gyilkos bűntársát (Zsombort) is! Na most nagyot nőtt a szememben Miklós, jól elbánt vele.
2012. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem adott neki hamis pénzt, csak Rita kevesebbet mutatott neki, mint Hanna "teljes" öröksége, mert tudta, hogy amit lát azt le is fogja nyúlni, ezért elrejtette a Zsombor elől...


A Miki meg simán le tudta nyúlni a bőrönből, amíg Rita a hálószobában volt, mert a bőröndöt a konyhában hagyta...

2012. márc. 7. 22:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Na kérdező,ezen azért meglepődtem, hogy páran mennyire nem értik ezt a full egyszerű sorozatot:)
2012. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha logikusan végigvezetjük... a legnagyobb tolvaj itt Hanna... szerintem semmi joga nincs megtartani azt a pénzt, amit a szülei loptak össze, kötelessége lett volna odaadni az anyjának... hiába volt Rita egy s*ar szülő, akkor is neki köszönheti, hogy egyáltalán él, ennyivel tartozott volna neki...
2012. márc. 7. 23:29
 9/16 anonim ***** válasza:

Az a pénz soha nem volt Ritáé. Valteré volt, és ő a lányára hagyta.

Te például kirabolsz egy bankot valakivel, és a társad kapcsolják le, te pedig elmenekülsz, akkor miért illetne meg olyan pénz, amihez igazából nem is harcoltál?

Milyen gyerek ész kell ahhoz, hogy ezt gondolja valaki, hogy bármit is érdemel egy olyan anya, aki eldobta a gyerekét, és inkább külföldön választott egy pénzes pasit, mint hogy a gyerekét nevelje, vagy mikor az apja meghalt, legalább támaszt nyújtson a gyerekének. Véleményedből azt veszem ki, hogy neked nagyon rendes anyukád van, és el sem tudod képzelni, milyen egy ilyen nő, mint ez a sorozatban. Ha már annyira sajnálod Hannától a pénzt, akkor még Klaudiánál is jobb helye van, mint Ritánál. Klauida vállalta egy idegen kamasz nevelését .

De hagyjuk, nem lovalom bele magam, ez csak az én véleményem, egy buta sorozatról.

2012. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Hát egyáltalán nem lehet sajnálni. szemét volt!!!
2012. márc. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!