Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mire utal az Éden Hotel 2...

Mire utal az Éden Hotel 2 reklámjában a pólókra írt 'meg', 'át', 'ki' feliratok, illetve az, hogy 'ez erről szól'?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

megb*szlak, átb*szlak, kib*szlak

Mert ez erről szól

2012. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

A tv-reklámban is benne van, hogy "lesz akit át, lesz akit meg és lesz akit ki, de az biztos, hogy mindeniki be"

Szerintem undorító szlogen....ha nem is mondja ki az ominózus szót, de aljaszínvonalú, alpári reklám, nem is tudom hogy engedhették.....


A sorozat is elég alja, de az olyan amilyen, engem sokszor lekötnek ezek a butulós "valóságshow"-k, viszont a szlogenje ezzel együtt vérlázító.

2012. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg pont találó a szlogen, mert ez valójában erről szól! :)
2012. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem arról szól hogy hagyjatok fel az ilyen népbutító valóságshow-ok nzésével. Inkább olvass el egy könyvet vagy menj sétálni. hidd el jobban jársz.
2012. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorizás és Éden hoteles kérdésekre való válaszolgatás is épp olyan intelligens dolog mint könyvet olvasni, nemdebár, kedves utolsó? :)
2012. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vicces ez a kérdés. A plakátokon én is szoktam látni és gondoltam megfejtem. Tök jó ki játék, találj ki olyan szót, amihez mindegyik előtag illeszkedik. Napokig gondolkoztam valami értelmesen, de sajnos csak a b.sz-utótaggal volt értelmes mindegyik....mikor erre rádöbbentem, hogy már azonnal kitaláltam a megoldást, szomorúan vettem tudomásul, hogy feleslegesen gondolkoztam napokig..:(
2012. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Meg = megtartani, mindenáron

Át = átállítani, közérdekből

Ki = kiűzni az Édenből


Ez erről szól = taktika a végsőkig

2012. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

utolsó xD


itt tényleg a b@szik hiányzik a végéről...

először nekem se esett le, mert kulturáltabb vonalon indultam el: megszerezlek de sajna leesett hogy egy a reklám színvonala a műsoréval...


és sajnos sokan nézik facebookon látom...

így tudtam meg hogy egy régi ismerősöm is bennevan...

de nem mondom meg melyik az...

most is csak miatta kerestem rá, meg néztem a végét hogy vajon hogy viselkedik... holnap megnézem az egész részt.

2012. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó, ki az, ki az, ki az? :D
2012. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!